Świąteczna Akcja Młodzież – Dzieciom Gwiazdka 2015

Uczniowie szkoły podstawowej i zespołów rewalidacyjno – wychowawczych wraz z wychowawcami pragną serdecznie podziękować wspaniałej Młodzieży z Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie za przygotowanie przepięknych prezentów gwiazdkowych.

Reklamy


Spotkanie z Gwiazdką rozpoczęło się w klasach, gdzie odbyły się zajęcia edukacyjne integrujące młodzież z dziećmi. Wspólne rozwiązywanie zadań, pisanie, czytanie, rysowanie, malowanie, wycinanie oraz dyskusje na ważne tematy sprawiły, że nasi uczniowie poczuli się jak w towarzystwie starszego rodzeństwa.

Po wspólnej pracy wszyscy udali się na warsztaty artystyczne, w czasie których przy dźwiękach kolęd malowali gipsowe figurki. Dzieci zerkały pod choinkę na gwiazdkowe prezenty – wielkie, wymarzone, kolorowe, słodkie, zabawne… Po wspólnej zabawie Gwiazdkowe Elfy z klasy II E liceum zaczęły rozdawać grzecznym dzieciom prezenty, a musiały bardzo sprytnie się uwijać by przekazać tyle pięknych podarunków. Wspólne zdjęcie i śpiewanie kolęd zakończyło nasze spotkanie.

Obdarowanie dzieci prezentami przygotowanymi przez młodzież, odbyło się w wyjątkowej atmosferze, a razem spędzony czas powiedział wiele o postawie tolerancji i przyjaźni. Ta piękna tradycja trwająca już 9 lat, to dowód, że są wśród nas wspaniali młodzi ludzie, otwarci, pełni empatii i ciepła płynącego z głębi przyjaznego serca.

Dziękujemy Uczniom, Wychowawcom, Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 2, szczególne podziękowania kierujemy do pani Anny Pękowskiej.  


Zdjęcia:

http://pzpswhrubieszow.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/164500/swiateczna_akcja_mlodziez__dzieciom_gwiazdka_2015

 

 

info i fot. PZPSW