Szanowni Państwo!

W pierwszej turze wyborów na Burmistrza Miasta Hrubieszowa w dniu 12 listopada br. głosowało na mnie 1136 osób. Niestety okazało się, że jest to za mało abym mógł rywalizować o tę zaszczytną, ale i bardzo odpowiedzialną funkcję w drugiej turze wyborów.

Reklamy

Mimo tego i tak uważam, że uzyskany wynik jest dla mnie dużym wróżnieniem i tą drogą jeszcze raz wszystkim moim sympatykom serdecznie dziękuję.

Wiele osób oczekuje z mojej strony deklaracji w sprawie przekazania głosów oddanych na mnie, na rzecz jednego z kandydatów, którzy nadal rywalizują o fotel Burmistrza Miasta i zmierzą się w dniu 26 listopada 2006 roku w drugiej turze.

Otóż takiej deklaracji z mojej strony nie będzie – chociaż jeden z kandydatów o to mnie prosił – ponieważ nie czuję się właścicielem, ani dysponentem głosów moich wyborców.

Uważam ponadto, że Ci którzy na mnie głosowali potrafią dokonać właściwego wyboru bez mojej podpowiedzi i uczynią to z poczuciem pełnej odpowiedzialności za losy naszego miasta.

Jedyne o co mogę ich prosić – i czynię to za pośrednictwem lubiehrubie – to o to aby w dniu 26 listopada 2006 roku spełnili swój obywatelski obowiązek i wzięli udział w głosowaniu.

Hrubieszów, dnia 22.11.2006 r.

Z wyrazami szacunku
Zdzisław Kosakowski