Szanowni Państwo!

Nazywam się Tomasz Ożóg. Mam 35 lat. Mieszkam wraz z żoną i synem w Hrubieszowie. Tutaj też obecnie pracuję na stanowisku Sekretarza Powiatu Hrubieszowskiego.

Reklamy

Ukończyłem Politologię o specjalności „Samorząd i polityka lokalna” na Wydziale Politologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, a także odbyłem studia podyplomowe o specjalności Fundusze Strukturalne Unii Europejskiej.

i>Pracowałem w Komisji Oceny Projektów RPO woj. Lubelskiego, jako ekspert ds. oceny projektów.
Jestem autorem i współautorem projektów, które pozwoliły pozyskać ponad 50 milionów złotych z Unii Europejskiej dla powiatu hrubieszowskiego.

Staram się inicjować profesjonalne zmiany w funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.
Swoją pracą chcę udowodnić, że można skutecznie wprowadzać nowoczesne technologie do pracy samorządowej.

Szanowni Państwo!

Hrubieszów otrzymuje właśnie swoją szansę. Szansę na rozwój. Powstaje obwodnica południowa (rzecz na najbliższe lata pewnie nieosiągalna dla sąsiednich miast), powstaje nowe przejście graniczne w Dołhobyczowie, a na istniejącym w Zosinie rozpoczyna się modernizacja. Będą się u nas przecinały szlaki do nich prowadzące. Ciągle żywe są też inne koncepcje poprowadzenia przez granice samochodów ciężarowych np. Hrubieszów – Izow oraz wybudowania obwodnicy północnej.

Pragnę Państwa poinformować, iż umożliwiono mi kandydowanie z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Moja kandydatura stanowi alternatywę w stosunku do liderów partyjnych, posłów wielu kadencji i osób, dla których najważniejszym celem jest bycie posłem. Chciałbym, aby moja kandydatura kojarzyła się z pragnieniem zmian, chęcią wsparcia na forum parlamentu społeczności zamieszkałych na prowincji, dla których Mała Ojczyzna mimo komercjalizacji życia społecznego jest zawsze najważniejsza.

Kandyduję, bo chciałbym, żeby wreszcie coś się u nas zmieniło. Nie możemy sobie pozwolić na zmarnowanie szansy, jaka otwiera się przed tym miastem i całym powiatem. Naprawdę mamy niepowtarzalną okazję, aby zapoczątkować prawdziwy gospodarczy rozwój. Potrzebna jest zgoda i współdziałanie władz lokalnych, a także nasz przedstawiciel w stolicy.

Drodzy wyborcy – nie łudźcie się, że ludzie z czołówek list wyborczych to osoby, które będą chciały działać na korzyść Hrubieszowa. Ich codziennie oglądamy w TV…

Mam do Państwa wielką prośbę – naprawdę nie jest jakoś szczególnie istotne czy zagłosujecie na mnie czy nie – nie marnujmy jednak głosu na „obcych”. Posłowie z Zamościa, Chełma, Tomaszowa czy Biłgoraja nie zrobią niczego dla Hrubieszowa, tak jak nie zrobili niczego do tej pory. My możemy wybrać swojego parlamentarzystę, mamy na to realną szansę! Ci, którzy przyjeżdżają teraz z daleka na każdą imprezę w powiecie i pięknie przemawiają po to, żeby zebrać głosy, zapomną o Nas już w pierwszym dniu po wyborach. Zauważyliście, jak niektórzy intensywnie teraz podróżują? Ale oni pewnie nawet nie pamiętają, gdzie, do kogo i co mówili jeszcze przedwczoraj.

Ja jestem STĄD, z TĄ ZIEMIĄ się związałem z wyboru i TUTAJ już pozostanę! I zawsze będzie można mnie rozliczyć z tego, co zrobię. Nie wychowałem się w Hrubieszowie, ale TUTAJ się urodziłem, TUTAJ kończyłem szkołę średnią… TUTAJ też wróciłem po studiach i z TYM miejscem związałem całą swoją zawodową karierę. Mam TU mieszkanie, mam żonę, dziecko, które chodzi do szkoły w Hrubieszowie… Mam korzenie w TYM mieście i nie ucieknę przed odpowiedzialnością. Nie będę unikał rozliczenia za swoje działania, bądź zaniechania. Chcę pomóc TEMU miastu, TEJ społeczności.

Szanowni Państwo!

Dziękuję za Państwa przychylność i za każdy głos oddany na kandydata z NASZEJ ziemi. Jeśli udzielicie tego poparcia mojej osobie – będzie dla mnie prawdziwym zaszczytem.

Tomasz Ożóg

LISTA NR 5 – POZYCJA NR 15

Więcej szczegółów oraz program na stronie:

www.tomaszozog.hrubie.pl »