Szanowni Państwo! Przyjaciele naszego Przedszkola!

W dniu 05.10. w Przedszkolu Nr 1 im. „Małego Księcia” odbyło się spotkanie, na którym Pan Zdzisław Kosakowski – prezes Stowarzyszenia „Bezpieczny Powiat Hrubieszowski” w obecności nauczycieli i rady rodziców przedstawił kwotę, jaką udało się zebrać w ramach akcji „Pomóż zbudować bezpieczny plac zabaw”.

Reklamy

Przekazując 1 % podatku wspólnymi siłami zebraliśmy 6436.40 zł. Po odliczeniu prowizji na rzecz Stowarzyszenia na zakup sprzętu zostało ok. 5500zł.

Pragniemy serdecznie podziękować panu Kosakowskiemu oraz wszystkim naszym darczyńcom, przekazującym 1% podatku na rzecz naszego Przedszkola. Jesteśmy bardzo dumni z tak dużej liczby przyjaciół, którzy chcieli nam pomóc. Dzięki Waszym gorącym sercom udało się pozyskać nowe środki finansowe za które doposażymy nasz plac zabaw.

Jednocześnie chcemy podkreślić, że z uwagi na procedurę przekazywania 1% podatku przez Urzędy Skarbowe nie jesteśmy w stanie podziękować indywidualnie każdemu z naszych darczyńców. Upoważniamy wszystkich, do których dotrze nasze podziękowanie do przekazania go tym, o których wiedzą, że wskazali nasze Przedszkole przy rozliczaniu rocznym. Pamiętając o wszystkich darczyńcach przekazujemy szczere pozdrowienia.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor Przedszkola Nr 1
Teresa Migas