Szanowny miłośniku teatru!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwo na kolejne wydarzenie teatralne w Hrubieszowskim Domu Kultury – „SHIRLEY VALENTINE”. Tym razem jest to komedia i nostalgia w reżyserii twórczyni „Klimakterium i już” Elżbiety Jodłowskiej. W słynną postać Shirley wcieli się Małgorzata Gadecka, aktorka Chorzowskiego Teatru Rozrywki, gwiazda z obsady „Klimakterium i już…”

Reklamy

HRUBIESZOWSKI DOM KULTURY: 22 stycznia 2012 godz. 17.00
BILETY W CENIE 50/40 zł. do nabycia w kasie HDK 84/6962615
REZERWACJE tel. 510 597 880
E-MAIL: impres2@o2.pl

Reklamy

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!

***

SHIRLEY VALENTINE

Legendarny spektakl Willy’ego Russel’a, byłego fryzjera, który podczas godzin spędzonych na wysłuchiwaniu zwierzeń podczas układania włosów, jak żaden inny mężczyzna, zgłębił tajniki kobiecej duszy – jej tęsknot i pragnień – w reżyserii Elżbiety Jodłowskiej.

Jodłowska doskonale wie, czego potrzeba kobietom. Po rewelacyjnym „Klimakterium i już” próbuje się w roli reżysera. Wyszedł spektakl tak samo apetyczny i pobudzający, doskonały dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku!

Prawdziwy teatr, od dwudziestu lat grany przy pełnej widowni. Komedia i nostalgia, entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. Z Shirley łatwo się utożsamić – to kobieta, kiedyś z głową pełną marzeń o podróżach dookoła świata, teraz pełna lęku i niepewności. Mierzy się z najtrudniejszym przeciwnikiem – samą sobą – by odkryć czy potrafi porzucić dotychczasowe, ustabilizowane życie i spełnić swoje marzenia. Przemiana, jaka zachodzi w bohaterce, pozwala przypomnieć sobie o własnych, nieraz bardzo głęboko zagrzebanych marzeniach i rozważyć ich wartość.

W tytułowej roli występuje doskonała aktorka chorzowskiego Teatru Rozrywki, gwiazda spektaklu „Klimakterium i już”, GOSIA GADECKA – …Zbyt charakterystyczna jak na amantkę, zbyt liryczna na subretkę, wspaniale odnajduje się w rolach komediowych podszytych dramaturgią. Kobieca w każdym calu, o doskonałym poczuciu humoru, a przy tym obdarzona niezwykłą wrażliwością i delikatnością….

Po obejrzeniu przedstawienia, podobnie jak po „Klimakterium i już”, kobiety nabierają odwagi by zmierzyć się z własnym życiem, poszukać w nim czegoś nowego, a może nawet zacząć wszystko od początku.