Szkoła w soboty i niedziele? Czemu nie!

W październiku, w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych Edukacji Innowacyjnej w Hrubieszowie (ul. Zamojska 16 – budynek ZSM3) zostały przeprowadzone zajęcia, które dotyczyły oferty edukacyjnej Biblioteki Pedagogicznej w Hrubieszowie – dla uczniów i maturzystów tejże placówki oraz metod i warunków efektywnego uczenia się (ćwiczenia usprawniające zapamiętywanie). Przygotowała je p. Agnieszka Zyśk – pracownik biblioteki.

Reklamy

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Hrubieszowie, jako placówka będąca miejscem ustawicznej edukacji, oferuje swoje zbiory i usługi nauczycielom, studentom, uczniom, słuchaczom szkół policealnych i innym osobom z terenu powiatu, podejmującym doskonalenie zawodowe. Prowadzi działalność edukacyjną, szkoleniową, informacyjną i kulturalną. Wspomaga proces nauczania i wychowania, od niedawna również w soboty.

Również w soboty i niedziele odbywają się zajęcia w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych Edukacji Innowacyjnej, szkole, która już od kilku lat proponuje naukę w Gimnazjum, Liceum i Szkołach Policealnych.

Pamiętaj! Jeśli chcesz uzupełnić swoje wykształcenie i zdobyć kwalifikacje zawodowe, to masz na to szansę w Hrubieszowie. Zależnie od posiadanego wykształcenia, proponujemy Ci różne typy szkół. Sprawdź nas! Istniejemy już kilka lat!

* Gimnazjum dla Dorosłych EI

* Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych EI

* Policealna Szkoła EI

 

 

Edukacja Innowacyjna w Hrubieszowie

ul. Zamojska 16

tel. 84 – 696 52 15

Sprawdź nasza ofertę na www.hrubieszow.sei.edu.pl

 

hrubieszow.sei.edu.pl