Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy

Hrubieszów

Reklamy

W związku z licznymi zapytaniami firma P.W. IRKOM informuje, że w zakresie świadczonych usług prowadzi m.in. szkolenia dla pracowników odpowiedzialnych za udzielanie pierwszej pomocy.

***

Z informacji, które do nas docierają wynika, że do firm z powiatu hrubieszowskiego dzwonią konsultanci proponując w/w szkolenie w zawyżonych cenach.

Obowiązująca od stycznia 2009 r. nowelizacja Kodeksu Pracy nakłada na każdego pracodawcę szereg nowych obowiązków polegających między innymi na zapewnieniu środków niezbędnych do udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach oraz wyznaczeniu osób odpowiedzialnych za udzielanie pierwszej pomocy i ewakuację w razie niebezpieczeństwa. Pracownik taki powinien zostać wcześniej przeszkolony.

Szkolenie organizowane przez IRKOM prowadzone jest przez instruktora – ratownika medycznego z przeszkoleniem pedagogicznym. Ty sam zadecydujesz, jaki ma być zakres szkolenia z pierwszej pomocy!!! Program szkolenia ustalany jest indywidualnie.
Minimalny czas szkolenia to 4 godziny.

Nasza firma słynie z bezstresowego przekazywania wiedzy teoretycznej i praktycznej z wykorzystaniem sprzętu ratowniczego i fantomów.

Zadzwoń i ustal zakres, czas i miejsce szkolenia. Ceny już od 150 zł. Uczestnikom szkolenia wręczamy stosowne certyfikaty.

Koordynator szkoleń: Piotr Sendecki tel. 692 439 216, GG: 1182012

Więcej informacji na stronie
www.irkom.eu »