Szkolenie Kadry Hufca Hrubieszów

Komenda Hufca ZHP Hrubieszów zaprasza na cykl zbiórek szkoleniowych „PO PROSTU DRUŻYNOWY – 2012”. Szkolenie przeznaczone jest dla osób obejmujących funkcję Drużynowego oraz osób, które chcą zdobyć dodatkowe umiejętności.

Reklamy

Komenda Hufca ZHP Hrubieszów zaprasza na cykl zbiórek szkoleniowych „PO PROSTU DRUŻYNOWY – 2012”.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób obejmujących funkcję Drużynowego oraz osób, które chcą zdobyć dodatkowe umiejętności. Cykl szkoleń obejmować będzie 5 spotkań realizowanych od sierpnia do końca listopada 2012 roku.

Tematami pierwszej zbiórki będą: podstawowe założenia pracy harcerskiej, podział na piony i ich charakterystyka, zasady tworzenia gromad, drużyn, klubów harcerskich, obowiązki drużynowego oraz tematy i  problemy zgłoszone przez zainteresowanych.

W przypadku deklaracji przynależności i opłacenia składek członkowskich szkolenie jest bezpłatne.

Każdy uczestnik otrzymuje materiały z zakresu zrealizowanych zagadnień oraz wypracowane na szkoleniu materiały do zastosowania w działaniach drużyny (forma elektroniczna). W trakcie szkoleń przewidziana jest przerwa kawowa. Po ukończeniu całego cyklu uczestnik otrzyma zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Pierwsza zbiórka odbędzie się 6 sierpnia 2012 r (poniedziałek) w godz. 15.00 – 18.00 na Stanicy Harcerskiej w Starosielu.

Pytania i zgłoszenia prosimy kierować na hrubieszow@zhp.pl

CZUWAJ!

 

Komenda Hufca Hrubieszów