Szkolenie „Strzelców”

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Strzelcy zjeżdżali z wysokości około pierwszego piętra, by zakończyć zjazdy z wysokości około 3 piętra. Oprócz zjazdów hrubieszowscy strzelcy mogli wziąć udział w szkoleniu z zakresu taktyki czarnej i Combat 56.

Dnia 15.11.2008 r. od godz. 8:00 na placu Powiatowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie odbyło się szkolenie z zakresu alpinistyki miejskiej. W szkoleniu wzięły udział 2 jednostki: Jednostka Strzelecka 2020 Hrubieszów oraz JS 2010 Lublin.

Łącznie około 25-30 osób. Szkolenie zakończyło się pełnym sukcesem. Wszyscy biorący udział w szkoleniu uznali, że szkolenie zostało zorganizowane bardzo dobrze. Początkowo strzelcy zjeżdżali z wysokości około pierwszego piętra by zakończyć zjazdy z wysokości około 3 piętra. Całość trwała do godziny 15:30.

Oprócz zjazdów w międzyczasie hrubieszowscy strzelcy mogli wziąć udział w szkoleniu z zakresu taktyki czarnej i Combat 56. Dowódcy obu jednostek od razu zapowiedzieli, że to nie ostatnie wspólne szkolenie tego typu. W przyszłości były by planowane takie szkolenia w Lublinie.

Opracowali:
mak i Strz. ZS Łukasz Słupski – z-ca d-cy ds. logistyki

zobacz zdjęcia >>

Hrubieszow 2008-11-19