Szkolna Poczta Walentynkowa w Trójce

Walentynki – to wyjątkowy dzień dla wielu ludzi. Chociaż zwyczaj świętowania walentynek nie jest naszym tradycyjnym, polskim zwyczajem, to nie sposób odmówić mu szczególnego uroku.

Reklamy

 

To dzień radości, życzliwości i przede wszystkim miłości. Dzień, który przypomina nam o tym, jak ważne jest mówienie o uczuciach i po prostu dodaje trochę odwagi – zwłaszcza dlatego, że można to zrobić w pewien tajemniczy sposób. Z tej okazji 14 lutego w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową.

Tego dnia każdy miał okazję wysłać upominek, kartki, czekoladki dla bliskich nam osób i nie tylko. Później walentynki zostały odpowiednio rozdzielone i dostarczone do wszystkich adresatów przez naszych walentynkowych listonoszy. Okazało się, że nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele dostali dużo walentynek.

W szkole panował miły nastrój, każdy chodził uśmiechnięty, dużo osób ubrało się na czerwono, by podkreślić to święto. Zaskoczenie niektórych adresatów było duże, ale na pewno wszyscy poczuli się wyjątkowo i z uśmiechem czytali otrzymane walentynki.

 

info i fot.: SP nr 3