27 września 2023

Szkoły ponadpodstawowe przygotowane do roku szkolnego, awanse nauczycieli

28 sierpnia, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, odbyło się spotkanie z dyrektorami szkół i placówek prowadzonych przez Powiat Hrubieszowski.

Reklamy

Zanim omówiono kwestie związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, zostały uroczyście wręczone akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Jest to dokument, potwierdzający zdobycie przez nauczyciela kolejnego szczebla w karierze zawodowej, podwyższa status zawodowy i otwiera drogę do uzyskania kolejnego stopnia awansu – nauczyciela dyplomowanego.

Akty nadania wręczyła Starosta Hrubieszowski Aneta Karpiuk, życząc nauczycielom satysfakcji z osiągnięć w pracy zawodowej, dalszych sukcesów oraz pomyślności w życiu osobistym.

Reklamy

Akty mianowania otrzymali:

Agnieszka Mielniczuk – nauczyciel języka angielskiego w Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie,

Reklamy

Anna Obszyńska – nauczyciel-wychowawca w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie,

Agnieszka Stajszczyk – nauczyciel zajęć świetlicowych, rewalidacyjnych i rozwijających kreatywność w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie.

W dalszej części spotkania dyrektorzy szkół powiatowych przedłożyli staroście procedury związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w szkołach ze względu na sytuację epidemiologiczną (COVID-19). Zgodnie z ustaleniami na 1 września 2020 r. wszystkie szkoły i placówki prowadzone przez Powiat Hrubieszowski są przygotowane na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021.


info i fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie