Szlachetna Paczka Rejonu Hrubieszów Północ poszukuje Darczyńców

Na tydzień przed finałem jeszcze 25 rodzin w Rejonie Hrubieszów Północ nie ma Darczyńcy. Szlachetna Paczka działa w Hrubieszowie od siedmiu lat, a swoją siedzibę ma przy Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie. Jej drużynę tworzą uczniowie, absolwenci naszej szkoły, jak i osoby dorosłe.

Reklamy

 

Zespół Szlachetnej Paczki Rejonu Hrubieszów i Okolice wraz z Liderem Beatą Tomaszczuk działa od 2010 roku. W tym czasie pomógł ponad 470 rodzinom w potrzebie z powiatu hrubieszowskiego.

Od dwóch lat funkcjonują dwa rejony SZLACHETNEJ PACZKI w naszym mieście – Rejon Hrubieszów Północ – wraz z Liderem Beatą Tomaszczuk i 48-osobową Drużyną wolontariuszy i Hrubieszów Południe – wraz z Liderem Małgorzatą Cios i wolontariuszami.

Reklamy

W REJONIE SZLACHETNEJ PACZKI HRUBIESZÓW PÓŁNOC w tym roku wolontariusze pragną pomóc 94 rodzinom z powiatu Hrubieszowskiego. Do projektu włączono rodziny z miasta i z kilku gmin: Horodła, Trzeszczan, Uchań, Mircza i Werbkowic. Już dziś, 65 rodzin włączonych do projektu uzyskało pomoc. Jednak 29 rodzin włączonych do SZLACHETNEJ PACZKI w Rejonie Hrubieszów Północ, ciągle czeka na pomoc i darczyńcę.

SZLACHETNA PACZKA jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym Darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy naszych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. SZLACHETNA PACZKA ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce – łączy działania setki tysięcy osób.

Hrubieszowski Rejon SZLACHETNEJ PACZKI poszukuje darczyńców dla swoich rodzin. Wystarczy tylko wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl wybrać rodzinę i zostać jej darczyńcą. Paczkę może przygotować każdy! Najlepiej zrobić to wspólnie z przyjaciółmi, rodziną i dzielić się radością pomagania.

 

Jak zrobić Paczkę? Link do wyszukiwarki rodzin:

https://www.szlachetnapaczka.pl/…/module,article,action,get…

 

Artykuły – Szlachetna Paczka

Do SZLACHETNEJ PACZKI włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. Docieramy do ukrytej biedy.
www.szlachetnapaczka.pl

 

Wybierz rodzinę i przygotuj dla niej paczkę! 

Pomagamy rodzinom dotkniętym niezawinioną biedą – dajemy im nadzieję i impuls do zmiany. Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI!
www.szlachetnapaczka.pl

 

Link do wyszukiwarki rodzin:

http://www\.szlachetnapaczka.pl/…/action,step3,ids,5,sname,lubelskie,id…

Link do strony na FB

https://www.facebook.com/SzPHrubieszowPn/

 

Drużyna Szlachetnej Paczki
Rejonu Hrubieszów Północ