ŚZŻAK Koło w Hrubieszowie: Spotkania opłatkowe, Paczka dla Kombatanta

Organizowana przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość, akcja świąteczna „Paczka dla Kombatanta” jest dowodem szacunku i wdzięczności dla bohaterów zasłużonych w walce o wolną i niepodległą Ojczyznę.

Reklamy

 

Wigilia w Powiatowej Komendzie PSP w Hrubieszowie

Na zaproszenie Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, miałam przyjemność uczestniczyć w wigilii  wraz z prezesem ŚZŻAK Okreg Zamosc – poslem Sławomirem Zawislakiem, por. Andrzejem Jaroszynskim oraz zaproszonymi gośćmi.

 

Uroczyste spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Nadleśnictwo Strzelce

28 grudnia, w restauracji „U Chłopa”, odbyło się spotkanie Wigilijne. Na zaproszenie dr. Mariusza Nagadowskiego, Nadleśniczego Nadleśnictwa Strzelce, w spotkaniu uczestniczyli goście z służb mundurowych, włądz samorządowych, duchowieństwa oraz pracownicy leśni. Wśród zaproszonych gości byli róweniż wiceprezes ŚZŻAK Okręg Zamość – por.Andrzej Jaroszyński oraz prezes Koła Rejonowego w Hrubieszowie – Kamila Maślanka.

 

Paczka dla Kombatanta

21 grudnia, w ramach akcji świątecznej PACZKA DLA KOMBATANTA, zorganizowanej przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość, Prezesa  Sławomira Zawislaka, w dowód szacunku i wdzięczności dla bohaterów zasłużonych w walce o wolną i niepodległą Ojczyznę, obdarowujemy podarunkami z najlepszymi życzeniami.

Pani por. Stefania Paul została obdarowana taką paczką, którą mogłam jej osobiście wręczyć. Wraz z członkami Koła w Hrubieszowie: wiceprezes Leokadią Owsik oraz Wioletą Skoczylas, złożyliśmy życzenia zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności z wyrazami szacunku.Prezes Koła Rejonowego w Hrubieszowie

Kamila Maślanka

fot. ŚZŻAK