T-shirt na każdą okazję

Chyba nie ma bardziej uniwersalnego elementu męskiej garderoby niż t-shirt. Zwykła lub sportowa koszulka to nieodłączny element niemal każdej stylizacji. Latem można chodzić w samym t-shircie, a zimą zakłada się go pod bluzę, aby było nam ciepło. T-shirty męskie pasują nie tylko do chodzenia na co dzień, ale też do każdej niemal stylizacji. 

Reklamy

T-shirt na co dzień

Ubiór codzienny powinien być przede wszystkim wygodny i komfortowy. W domu mamy się czuć najlepiej. W t-shircie można zarówno leniuchować, jak i wygodnie wykonywać różne prace lub uprawiać sport. Do tego szybko się go zakłada i zdejmuje, więc w razie czego bardzo łatwo można się przebrać. Ponadto są najłatwiejsze do prania i nie wymagają nawet prasowania. Dlatego w garderobie każdego mężczyzny powinno się znaleźć jak najwięcej koszulek i podkoszulków.

Na spacer, do kina, wypad ze znajomymi

T-shirt nadaje się dosłownie na każdą okazję. To najwygodniejszy strój na spacer, na wyjście do kina, spotkanie ze znajomymi nawet w jakimś klubie czy pubie. Wyjątek to spotkanie w restauracji, gdzie trzeba ubrać się bardziej elegancko. T-shirt to najlepszy wybór na… wizytę u lekarza, gdyż szybko można go zdjąć, a później założyć. Ba, luźny t-shirt czasem nawet nie wymaga całkowitego zdjęcia, a tylko podwinięcia, aby lekarz mógł nas osłuchać czy zobaczyć jakieś konkretne miejsce na ciele. Do t-shirtu można dopasować zarówno jeansy, jak i sportowe spodnie, sportowe buty, bluzę, sweter czy ramoneskę. Pasuje do nich wszystko.

Reklamy

Do biegania, na rower, na trening

Sportowe t-shirty https://mybaze.com/pl/koszulki-i-t-shirty-meskie/ to najczęściej wybierany przez panów strój do biegania, na przejażdżkę na rowerze, spacer po górach czy na trening – zarówno plenerowy, jak i na siłowni. Sportowe t-shirty wykonane są ze specjalnych materiałów, które zapewniają komfort termiczny, oddychają i pochłaniają wilgoć, co jest najważniejsze podczas treningu, kiedy więcej się pocimy. Z tego względu t-shirty sportowe nadają się idealnie na upalne letnie dni. Do t-shirtu wystarczy dopasować sportowe szorty czy dłuższe spodnie, sportowe buty i ewentualnie bluzę z kapturem, jeśli jest chłodniej.

Do każdego ubrania

T-shirty męskie są także uniwersalne pod względem dopasowania do innych elementów stylizacji. Pasuje do nich każda rzecz – bluza z kapturem, sweter, ramoneska skórzana, kurtka, jeansy, sportowe spodnie czy bardziej eleganckie, w zależności od okazji. T-shirtów nie może zabraknąć nie tylko w męskiej szafie, ale również w walizce na wakacje. Nie ma lepszego stroju na plażę czy zwiedzanie.

­

(tekst i fot. mat. partnera)