Tabele halowe w LA – 2010

Zakończył się sezon halowy, w którym medale zdobyli podczas mistrzostw Polski w swoich kategoriach wiekowych Majka Hojda i Józef Wąsiel. Również poprawione zostały powiatowe rekordy, chcesz wiedzieć, kto i w jakiej konkurencji, rozwiń dalej.

Reklamy

b>Dziewczęta

45 m – pomiar ręczny (PR)

RP – 5,88 Sylwia Dąbrowska G. 2 Hrubieszów 2003

6,84 Anita Ciesielczuk G – 3 Hrubieszów
6,86 Wioletta Kaczanowska G – 2 Hrubieszów
6,90 Anna Borek G – 2 Hrubieszów
6,98 Dominka Stecko G – 1 Hrubieszów

7,07 Paulina Kidyba SP – 3 Hrubieszów
7,20 Malwina Martyniuk ZS – 1 Hrubieszów
7, 23 Paulina Pirogowicz SP – 3 Hrubieszów
7,31 Monika Koryszko SP – Werbkowice
7,37 Ewelina Pędrak ZS – 3 Hrubieszów
7,58 Ewa Konsowicz SP – 2 Hrubieszów

50 m. – pomiar elektroniczny (PE)

RZ – 6,79 Anna Szczepańska LO Hrubieszów 1977 r.

6,99 Teterycz Aneta 90 Unia Hrubieszów

300 m – PE

RP – 42,16 Teterycz Aneta Unia Hrubieszów 2010

42,16 Teterycz Aneta 90 Unia

44,78 Kasprowicz Karolina 93 ZS 2 Hrubieszów

47,62 Wójcicka Marta 95 G. 1 Hrubieszów

48,86 Denis Dorota 94 Unia

49,06 Wójcicka Dorota 95 G. 1 Hrubieszów

ok. 500m. – PR

RP – 1:25,12 Patrycja Stadnicka ZS Turkowice 2004

1:31,30 Marianna Ulanicka ZS – 2 Hrubieszów 1,31,30

1:35,36 Marta Wójcicka G – 1 Hrubieszów 1,35,36

1:36,86 Karolina Kasprowicz „Unia” Hrubieszów 1,36,86

1:37,10 Wiktoria Soja SP – 3 Hrubieszów 1,37,10

1:38,62 Małgorzata Jarmusz G – 3 Hrubieszów 1,38,62
1:39,54 Justyna Lecko SP – 2 Hrubieszów 1,39,54
1:40,30 Aleksandra Soja G – 3 Hrubieszów 1,40,30
1:40,55 Gabriela Barańczuk G – 2 Hrubieszów 1,40,55
1:41,20 Joanna Chodun SP – 3 Hrubieszów 1,41.20
1:42,90 Anna Lizut ZS – 4 Hrubieszów 1,42,90

1000 m.

RP – 3:02:10 Hojda Maja ZS 2 Hrubieszów 2010

3:02:10 Hojda Maja 93 ZS 2 Hrubieszów

3:21,56 Ulanicka Marianna 92 ZS 2 Hrubieszów

45 m p.pł. – PR

RP – 7,71 Aneta Tetrycz ZS 1 Hrubieszów 2008

7,92 Karolina Kasprowicz „Unia” Hrubieszów
8,04 Marta Wójcicka G – 1 Hrubieszów
8,15 Dorota Wójcicka G – 1 Hrubieszów
9,44 Katarzyna Grabowska G – 2 Hrubieszów
10,62 Ewelina Furmaga ZS – 1 Hrubieszów
11,17 Wiolatta Maślanka G – 2 Hrubieszów

12,29 Edyta Furmaga ZS – 1 Hrubieszów

Skok wzwyż

RP – 1.61 Dorota Kowalczuk ZSOdz. Hrubieszów 1980

1.40 Zuzanna Kuczyńska SP – 3 Hrubieszów 140
1.35 Katarzyna Wiśniewska G – 3 Hrubieszów 135

1.25 Anna Sołoducha ZS – 1 Hrubieszów 125
1.25 Dominika Zacharczuk G – 2 Hrubieszów 125
1.25 Ewelina Gajewska SP – 2 Hrubieszów 125
1.20 Joanna Dudka ZS – 4 Hrubieszów 120
1.20 Marta Kaczmarska G – 3 Hrubieszów 120
1.20 Józefina Irek G – 2 Hrubieszów 120

1.20 Karolina Mil SP – 2 Hrubieszów 120
1.15 Aleksandra Hołdaś SP – 3 Hrubieszów 115
1.15 Ada Musur SP – Werbkowice 115

Pchnięcie piłką lekarską 3 kg

RP – 9.55 Ewelina Nowak G. 3 Hrubieszów 2007

9.00 Ewelina Pyrz ZS – 1 Hrubieszów 9,00
9.00 Krystyna Kusiak G – 2 Hrubieszów 9,00
8.80 Karolina Głowacz G – 3 Hrubieszów 8,80
8.50 Dominika Zając SP – 3 Hrubieszów 8,50
8.20 Katarzyna Błaszczak G – 1 Hrubieszów 8,20
8.20 Patrycja Luchowska SP – Werbkowice 8,20
8.00 Magdalena Wójcik ZS – 4 Hrubieszów 8,00
7.60 Anna Ostasz G – 1 Hrubieszów 7,60
7.50 Mariola Sowa ZS – 1 Hrubieszów 7,50
7.30 Patrycja Łamejko G – 2 Hrubieszów 7,30

Sztafeta 4 x ok. 100 m.

RP – 1:01,80 Gimn. Werbkowice 2004

/A.Kaczoruk, M.Oniszko, A. Musiał, E. Kulik/

1:07,78 G – 2 Hrubieszów –

W. Kaczanowska, K. Kusiak, K. Grabowska, A. Borek
1:08,64 ZS – 1 Hrubieszów –

D. Jeleń, M. Martyniuk, P. Watrak, A. Sołoducha
1:10,09 G – 3 Hrubieszów –

A. Soja, M. Jarmusz, A. Ciesielczuk, ?
1:11,23 ZS – 4 Hrubieszów –

M. Wójcik, J. Dudka, M. Grela, A. Lizut

1:11,53 SP – Werbkowice –

A. Musur, P. Luchowska, K. Koryszko, M. Gożel
1:11,91 SP – 3 Hrubieszów –

P. Kidyba, P. Pirogowicz, A. Radomska, W. Soja
1:12,40 G – 1 Hrubieszów –

Wójcicka, K. Sawiniec, D. Stecko, N. Wielosz

1:17,54 SP – Turkowice –

brak danych
1:11,20 SP- 2 Hrubieszów –

W. Lachowska, E. Lachowska, K. Kuczyńska, M. Rapa

Chłopcy

45 m – PR

RP – 5,42 Arkadiusz Pukaluk ZS 1 Hrubieszów 2003

5,68 Alexander Poterucha ZS – 4 Hrubieszów
5,92 Daniel Wyżyn G – 3 Hrubieszów
5,93 Adrian Starzec G – 3 Hrubieszów
5,94 Kamil Nowicki ZS – 1 Hrubieszów
6,12 Bartek Janicki ZS – 2 Hrubieszów
6,17 Tomasz Tymecki ZS – 2 Hrubieszów
6,28 Kamil Lalik MKS „Unia” Hrubieszów
6,29 Kamil Sieńko ZS – 1 Hrubieszów
6,35 Mateusz Pędzik G – 1 Hrubieszów
6,36 Paweł Małyszka SP – 3 Hrubieszów

ok. 500m. – PR

RP – 1:11,53 Łukasz Zosiuk ZS 3 Hrubieszów 2004

1:17,24 Albin Zacharczuk ZS – 3 Hrubieszów
1:20,28 Mikołaj Raczyński ZS – 2 Hrubieszów
1:21,34 Szymon Brzuchala ZS – 1 Hrubieszów
1:24,36 Piotr Kwiatkowski G – Dołhobyczów
1:24,74 Paweł Mosek ZS – 3 Hrubieszów

1:25,00 Krzysztof Zamościński ZS – 2 Hrubieszów
1:25,61 Łukasz Bucior G – Dołhobyczów
1:28,01 G. Bajerczak ZS – 4 Hrubieszów
1:28,54 Krystian Malowany G – 3 Hrubieszów
1:28,64 Patryk Wiater ZS – 4 Hrubieszów

45 m.p.pł. – PR

RP – 6,41 Adam Kamieniarz ZS 3 Hrubieszów 2005

7,07 Piotr Czyrka ZS – 3 Hrubieszów
7,50 Paweł Mosek ZS – 3 Hrubieszów
7,52 Jakub Żygawski G – 3 Hrubieszów
7,66 Paweł Kupiec ZS – 1 Hrubieszów
7,90 Kamil Kupiec ZS – 1 Hrubieszów
8,02 Jan Brzuzan ZS – 4 Hrubieszów
8,08 Hubert Śmiszek G – 3 Hrubieszów
8,39 Kamil Pasieka G – 2 Hrubieszów
8,48 Damian Podolak ZS – 4 Hrubieszów

11,28 Bogusław Pasieka G – 2 Hrubieszów

800 m.

RP – 1:56,36 Mirosław Kamień Unia Hrubieszów 1995 r.

2:09,04 Raczyński Mikołaj 92 Unia Hrubieszów

1000 m

RP – 2:28,79 Piotr Kitliński LO Hrubieszów 1991

2:47,97 Zacharczuk Albin 93 Unia

2:48,31 Raczyński Mikołaj 92 ZS 2 Hrubieszów

Wzwyż

RP – 2.09 Janusz Jakubiak Unia Hrubieszów1983

1.90 Grzyb Bartłomiej 94 G. 3 Hrubieszów

1.75 Jarosław Kapkin G – 2 Hrubieszów
1.70 Mateusz Chachler G – 3 Hrubieszów
1.60 Rafał Woźniak G – 2 Hrubieszów
1.55 Łukasz Łyszczak ZS – 1 Hrubieszów
1.55 Adam Podpora G – Dołhobyczów
1.50 Paweł Cygan ZS – 4 Hrubieszów
1.50 Mateusz Wojciechowski ZS – 1 Hrubieszów
1.40 Hubert Łaba G – Dołhobyczów
1.40 Jakub Dębiński G – Dołhobyczów
1. 40 Mateusz Wosiak SP – 3 Hrubieszów

Pchnięcie kulą – 5 kg

RP – 13.70 Marek Wąsiel ZS 1 Hrubieszów 1999

12.48 Józef Wąsiel 47 Mircze

Pchnięcie piłką lekarską 4 kg

RP – 16.50 Kamil Bełz ZS 1 Hrubieszów2006

13.00 Maciej Nowosad ZS – 3 Hrubieszów
12.80 Krystian Fedorowicz ZS – 1 Hrubieszów
12.20 Dominik Jaros ZS – 1 Hrubieszów
12.00 Kamil Niedobit G – 2 Hrubieszów
11.20 Piotr Grab ZS – 3 Hrubieszów

10.60 Tomasz Ciesielczuk ZS – 3 Hrubieszów
10.50 Damian Jewuła ZS – 4 Hrubieszów

10.50 Bartłomiej Kowalski G – 3 Hrubieszów
10.20 Artur Dębiński G – Dołhobyczów
9.70 Mateusz Adamczuk G – Dołhobyczów

Pchnięcie piłką lekarską 3 kg – Szk. Podst.

RP – 10.35 Łukasz Panasiewicz SP 2 Hrubieszów 2003

8.70 Igor Niemczyk SP – 2 Hrubieszów 8,70
8.30 Paweł Chmarzyński SP – 3 Hrubieszów 8,30
8.20 Dominik Palatinus SP – 2 Hrubieszów 8,20
5.60Mateusz Mierzwa SP – 3 Hrubieszów 5,60

Rzut ciężarkiem – 7.256 kg

RP – 15.04 Józef Wąsiel 47 Mircze

15.04 Józef Wąsiel 47 Mircze

Sztafeta ok. 4 x 100 m. – PR

RP – 52,47 ZS 3 Hrubieszów 2004

/Ł. Zosiuk, M. Krawczyński, S. Lebiedowicz, K. Marciniuk/

58,47 ZS – 4 Hrubieszów –

J. Brzuzan, P. Knap, A. Poterucha, D. Podolak
58,67 ZS – 1 Hrubieszów –

K. Sieńko, T. Moczarski, K. Nowicki, SZ. Brzuchala
59,46 G – 3 Hrubieszów –

D. Wyżyn, A. Starzec, M. Wójtowicz, M. Zając
60,80 G – Dołhobyczów –

H. Łaba, M. Szczyrek, Ł. Bucior, A. Podpora
61,50 G – 2 Hrubieszów –

E. Kościowski, Kamiński, R. Woźniak, J. Kapkin
61,93 G – 1 Hrubieszów –

brak danych

63,99 SP – 2 Hrubieszów –

M. Jurkiewicz, K. Fedorowicz, I. Niemczyk, M. Stepaniuk

65,71 SP – 3 Hrubieszów –

P. Małyszka, M. Koronowicz, K. Kazan, K. Mękal
72,77 SP – Werbkowice –

{ brak danych}
75,63 SP – Turkowice –

Sz. Kryszczuk, P. Lesiuk, P. Wójtowicz, K. Stadnicki

? (Brak wyniku w komunikacie) ZS – 2 Hrubieszów

{M. Raczyński, T. Tymecki, Ulanicki, K. Zamościński}

Uwaga

W tabelach może brakować wyników z eliminacji w biegach krótkich, tych co biegali w finałach, ponieważ organizator Halowych Mistrzostw Powiatu w komunikacie ich nie umieścił.

RP – rekord powiatu hrubieszowskiego

Wyniki byłych zawodników z Hrubieszowa:

W dal

5.56 Magda Doroszczuk AZS UMCS Lublin

/srebrna medalistka Halowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych/

Pchnięcie kulą- 7.56 kg

18.26 Kamil Bełz AZS AWF Biała Podlaska

/9-ty podczas Halowych Mistrzostw Polski/

Chód 5km

20:15,44 Rafał Fedaczyński AZS AWF Katowice

/brązowy medalista Halowych Mistrzostw Polski/

***

Opracował

Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Majka Hojda sezon halowy może uznać za udany, teraz trzymajmy kciuki za dobre występy w biegach przełajowych j- ej, Pawła Szostaka i Albina Zacharczuka (zdjęcie – mak).