Tak wygląda hrubieszowska pływalnia. Wkrótce rozpoczęcie rozruchów i prób [ZDJĘCIA]

– Po rocznym oczekiwaniu na podłączenie budynku Krytej Pływalni do sieci energetycznej i gazowej, KARPAT-BUD sp. z o.o. wraz ze specjalistycznymi firmami z całej Polski może przystąpić do rozpoczęcia rozruchów i prób urządzeń zamontowanych w Krytej Pływalni w Hrubieszowie – informuje kierownik robót mgr inż. Adrian Babula.

Reklamy

KARPAT-BUD, Kierownik Robót, mgr inż. Adrian Babula dla lubiehrubie.pl:

– Po rocznym oczekiwaniu na podłączenie budynku Krytej Pływalni do sieci energetycznej i gazowej, KARPAT-BUD sp. z o.o. wraz ze specjalistycznymi firmami z całej Polski może przystąpić do rozpoczęcia rozruchów i prób urządzeń zamontowanych w Krytej Pływalni w Hrubieszowie.

Roboty budowlane są zakończone. W dniu 28.06.2022r. Urząd Miasta dostarczył do budynku paliwo gazowe, co umożliwiło już uruchomienie kotłowni, a także rozpoczęcie sprawdzeń instalacji wentylacji i sukcesywne uruchamianie innych niezbędnych urządzeń i instalacji w basenie. Proces uruchamiania tych urządzeń przebiegł bez żadnych usterek w wykonanych przez nas robotach. W przyszłym tygodniu planujemy uruchamianie i rozpoczęcie szkoleń w zakresie obsługi sauny suchej i mokrej.

Reklamy

W najbliższych dwóch tygodniach planujemy też rozpoczęcie napełniania wodą niecek basenowych, filtrów, co pozwoli na rozpoczęcie procedury rozruchów instalacji technologii basenowej.

Na zewnątrz, jak Państwo widzicie od strony ulicy Żeromskiego, nasze prace są wciąż wstrzymane, gdyż Miasto usuwa jeszcze kolizję naszych robót z siecią energetyczną.

Przy okazji dodam, że przy budowie pracowało oraz pracuje wielu pracowników, dostawców i podwykonawców z Hrubieszowa i okolic, za co serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że już wkrótce mieszkańcy będą mogli skorzystać z atrakcji Krytej Pływalni, efektem naszej ponad dwuletniej pracy.

­­

(fot. lubiehrubie.pl)

­

(źródło: KARPAT-BUD, Kierownik Robót, mgr inż. Adrian Babula)


Zobacz też:

Hrubieszów: Droga dojazdowa do basenu (ZDJĘCIA)

Hrubieszów: Droga dojazdowa do basenu (ZDJĘCIA)