Tango La’Foch

Tango La’Foch – taki nosi tytuł najnowszy spektakl Teatru Piosenki Młyn. Scenariusz do programu napisał Andrzej Pakuła. Jest on również autorem kilku utworów, które tradycyjnie już pojawią się w spektaklu. Premiera – 4 września.

Reklamy

„Między kobietą a mężczyzną jest tylko mała różnica (ok 150 g). Zatem niech nam żyją małe różnice!” – takim mottem rozpoczyna się scenariusz Tanga la’foch. I rzeczywiście, w szczególności jest to opowieść o różnicach pomiędzy płciami ale również jest to opowieść o
upodobaniach, o rozterkach, o miłości, która i kobietom i mężczyznom znana jest jednakowo.

Główna bohaterka – zakochana miłością romantyczną w mężczyźnie pozbawionym romantyzmu – staje przed dylematem wyjść za mąż czy nie? Prowadzi dyskusje ze sobą, a raczej z innymi kobietami, które znajduje w sobie. Odkrywa przy tym kuszące „za”, ale również poważne „przeciw”.

Gdzieś na końcu tej niesamowitej analizy męskiej natury będącej jednocześnie (co ciekawe) rachunkiem sumienia głównej bohaterki, odnajduje ona jedyną słuszną tezę: miłość najprawdziwsza jest miłością szczerą!

W rolach głównych wystąpi niesamowity tercet aktorski pań: Anna Fietko, Katarzyna Sowierszenko i Kamila Wróbel. W piosenkach usłyszymy Małgorzatę Bielecką, Adama Szabata, Andrzeja Pakułę, Macieja Łyko, Tomasza Brudnowskiego i Mateusza Kłaka, dla którego ten program będzie debiutem!

Scenariusz – Andrzej Pakuła.
Piosenki i muzyka – Andrzej Pakuła, Adam Szabat i Maciej Łyko.

Premiera spektaklu – 4 września 2011 roku w Hrubieszowskim Domu Kultury, a już teraz promujący ten program najnowszy utwór Młynarzy pt: „Doczekam się” w wykonaniu duetu – Małgorzata Bielecka i Adam Szabat.

***

TP MŁYN