Taniec brzucha

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Stowarzyszenie Aktywnych Animatorów Kultury zaprasza Panie, które nie dawno bądź dawno ukończyły 17 lat. Taniec brzucha to rodzaj tańca solowego popularnego na terenach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, a obecnie zdobywającego popularność na całym świecie.

***

Reklamy

Taniec brzucha (taniec arabski) jest to rodzaj tańca solowego, wykonywanego głównie przez kobiety, popularnego na terenach Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Jego najważniejsze cechy to ruchy bioder, brzucha, biustu i ekspresyjne gesty rąk.

Taniec ten wzmacnia, ujędrnia i rozluźnia mięśnie stóp, łydek, ud, brzucha, bioder i pośladków, a także mięśni grzbietu. Dzięki ćwiczeniom talia zostaje wyszczuplona, a bóle okołokręgosłupowe ustępują. Taniec ten w sposób naturalny przygotowuje również kobietę do porodu, wzmacnia też siły witalne. Ma zbawienny wpływ na psychikę kobiet – pomaga pozbyć się kompleksów i odkryć atrakcyjność seksualną.

Pierwsze zajęcia 6 października 2009

***

Harmonogram zajęć:

Wtorek
Godz. 19.45 – 20.45

***

Zapisy telefonicznie 084 696 48 80, 504 442 714 lub osobiście w siedzibie SAAK, ul. 3 Maja 37, Hrubieszów ( Dom Nauczyciela) do dnia 6.10.2009r.

Liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia odpłatne.

***

ZAPRASZAMY !!!

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009