Telewizja Lublin w krainie Faraonów i piramid

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Za nami drugi tydzień wspólnej zabawy w „Krainie Faraonów i piramid”. Cykl imprez nawiązujących do historii starożytnego Egiptu przygotował dla dzieci pozostających w mieście w okresie wakacji Hrubieszowski Dom Kultury. W piątkowe popołudnie Krainę Faraonów odwiedziła Telewizja Lublin.

Program „Wakacyjne Spotkania” realizowany w dniach 17 – 19 lipca w Hrubieszowie ma na celu promocję najpiękniejszych miejsc Lubelszczyzny i sąsiednich regionów, ich osiągnięć, historii, tradycji i lokalnych inicjatyw.

Emisja programu – TVP Lublin, piątek 24.07.2009, godz. 18:00.

***

Od poniedziałku do piątku, wykwalifikowana kadra merytoryczna HDK poprzez zabawę przybliża dzieciom historię, zwyczaje i tradycje starożytnego Egiptu.

Hrubieszowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do wspólnej zabawy na placu HDK do7 sierpnia 2009 w godzinach 16.00 – 19.00.

Na placu przed budynkiem domu kultury jest piasek i kilkumetrowe piramidy. Olbrzymi baner z wizerunkiem Tutenhamona zawieszony na frontowej ścianie budynku ciągle zaprasza do krainy piaszczystych pustyń i do odkrywania tajemnic Egiptu.

zobacz zdjęcia »

Hrubieszow LubieHrubie 2009