Teraz na lotnisku w Lublinie wypożyczysz samochód bez kaucji!

Planujesz przylecieć na lotnisko w Lublinie? To najmłodsze lotnisko w całej Europie, które obsługuje zarówno loty zagraniczne, jak i krajowe. Możesz też wygodnie wyruszyć z niego w dalszą podróż. Już teraz zaplanuj wypożyczenie samochodu bezpośrednio na lotnisku i zarezerwuj wymarzony model!

Jak wypożyczyć samochód w Lublinie?

Bez problemu wypożyczysz samochód na lotnisku w Lublinie – wystarczy, że wypełnisz internetowy formularz, dostępny na stronie carfree.pl. Tylko tyle potrzeba, żeby mieć gwarancję tego, że po wylądowaniu będzie czekał na ciebie przygotowany, wybrany wcześniej pojazd! Samo wypełnianie formularza jest banalne i intuicyjne – określasz w nim, kiedy potrzebujesz samochodu oraz gdzie planujesz go odebrać i zwrócić. Warto zwrócić uwagę na to, że możesz zdecydować się na zwrot samochodu w oddziale znajdującym się w innym mieście. Następnie wybierasz auto, które najbardziej odpowiada twoim potrzebom i w kolejnym kroku będziesz mieć możliwość dobrania dodatkowych pakietów usług. Nie musisz stać w żadnej kolejce ani martwić się, czy znajdziesz na miejscu wymarzony model. Twój samochód będzie już po prostu na ciebie czekać o umówionej godzinie!

O czym pamiętać wypożyczając samochód na lotnisku Lublin-Świdnik? Przede wszystkim, zabierz ze sobą ważne prawo jazdy. Niestety nie wynajmiesz auta na lotnisku, jeśli nie jesteś kierowcą od przynajmniej roku. Poza tym przygotuj drugi dokument ze zdjęciem – może to być dowód osobisty lub paszport. W trakcie wypełniania formularza, masz możliwość wybrania dodatkowych usług – zalicza się do nich m.in. wynajem fotelika dla dziecka lub nawigacji GPS. Możesz też wykupić dodatkowy pakiet ubezpieczenia, który ochroni cię przed wszelkimi losowymi wypadkami, za które finansowo odpowiada wypożyczający, w razie braku odpowiednich warunków ubezpieczenia.

Wynajmowanie samochodu na lotnisku – czy warto?

Wypożyczalnia samochodów w Lublinie jest wyjątkowym udogodnieniem dla każdego podróżnika. Już nie musisz czekać w tłumie na przyjazd autobusu, ani wydawać niepotrzebnie mnóstwa pieniędzy na taksówkę. Dzięki wcześniejszej rezerwacji przez internet, masz możliwość odbioru samochodu na terenie lotniska o wybranej przez ciebie godzinie. Nie tylko możesz ruszyć w dalszą trasę tuż po wylądowaniu, ale również zyskujesz łatwy i komfortowy dostęp do wszystkich okolicznych miejscowości, również tych, do których byłoby trudno dostać się innym środkiem transportu.

Zdecydowanie warto zdecydować się na wypożyczenie samochodu już na lotnisku – zaoszczędzisz na dodatkowych kosztach związanych z transportem do centrum miasta, a dodatkowo będziesz absolutnie niezależny od lokalnych rozkładów jazdy i swobodnie będziesz móc podróżować w dowolne miejsce na mapie Polski… i nie tylko. Wypożyczając samochód w CarFree, możesz poruszać się swobodnie po wszystkich krajach Unii Europejskiej – wystarczy wcześniej zgłosić taki pomysł w wypożyczalni.

Jak wybrać idealny samochód w wypożyczalni?

Przede wszystkim zastanów się, do jakich celów będziesz wykorzystywać wynajęty samochód. Planujesz jedynie przemieszczać się po mieście, czy jednak wybierasz się w dalszą podróż? A może pomagasz komuś w przeprowadzce? Niezależnie od tego, dlaczego potrzebujesz środka transportu, bez problemu znajdziesz idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

W ofercie wypożyczalni CarFree, znajdującej się na lotnisku w Lublinie, znajdziesz zarówno kompaktowe miejskie samochody, jak i obszerne, pojemne modele w kombi, a nawet profesjonalne busy, zarówno dostawcze, jak i osobowe. Możesz również zdecydować się na jeden z dostępnych modeli premium lub też na wyjątkowej klasy, ekskluzywny samochód sportowy. Tego typu samochód na pewno zwróci na siebie uwagę na każdym, ważnym spotkaniu biznesowym!

Nie musisz też obawiać się kosztów – samochody z segmentu A możesz wypożyczyć już za 95 zł za dobę w przypadku najmu krótkoterminowego, zaś 59 zł, jeśli decydujemy się na najem powyżej 30 dni.

(tekst i fot. mat. partnera)