Tłumaczenia dokumentacji medycznej

Dokumenty są obecne w naszym życiu bez względu na obszar zawodowy jak i rodzinny. Tworzyliśmy i będziemy tworzyć setki dokumentów, i każdy z nich będzie na swój sposób istotny. Niewątpliwie zaliczają się do tego dokumenty związane z naszym zdrowiem – wyniki badań, skierowania, zalecenia lekarzy, wypisy ze szpitali. Każdy z tego rodzajów papierów ma zasadniczy wpływ na nasze zdrowie, – dlatego tłumaczenia dokumentacji medycznej to kolejny obszar, w którym jesteśmy ekspertami. W Lingua Lab każdy wie, że zdrowie jest na wagę złota, a zrozumienie zaleceń lekarza czy nowe odkrycia w dziedzinie medycyny to krok milowy w drodze po nie.

Reklamy

 

Zarówno dokumenty związane ze zdrowiem, jak i najnowsze odkrycia, analizy czy książki są ważne dla naszego życia – jesteśmy w tej kwestii wszechstronni – tłumaczymy od skierowań lekarzy, aż po najnowsze artykuły naukowe w dziedzinie medycyny.

Poniżej przedstawiamy ofertę – tłumaczenia dokumentacji medycznej – co tłumaczymy?

  • Wszelka dokumentacja zdrowotna: karty pacjenta, historie choroby, wyniki badań, opisy RTG, EKG, rezonansu, epikryzy, zalecenia, skierowania, dokumenty badań klinicznych,
  • Regulaminy szpitali, prawa i obowiązki pacjenta, zgody na zabieg lub operacje,
  • Ulotki, broszury dla pacjentów, ulotki leków, składy leków, dokumenty rejestracyjne leków,
  • Książki i artykuły specjalistyczne z zakresu medycyny, referaty lekarzy, analizy, zestawienia, komunikaty koncernów farmaceutycznych, instrukcje obsługi aparatów i sprzętów medycznych,
  • Tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne wraz z obsługą techniczną na spotkaniach, konferencjach z zakresu medycyny oraz jej dziedzin takich jak: nefrologia, kardiologia, pediatria i inne.

Z powyższych dziedzin oferujemy tłumaczenia dokumentacji medycznej na języki europejskie, bliskowschodnie, azjatyckie. Bazując na doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej w danej dziedzinie, nasi lingwiści przełożą wszelkie potrzebne dokumenty, będą wsparciem językowym i tłumaczem na spotkaniach czy konferencjach. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej translacji – napisz do nas! Prześlij tekst do niezobowiązującej i bezpłatnej wyceny. Zapraszamy do kontaktu!

 

(tekst i fot. mat. sponsora)