TMC Stunt Show Hrubieszów: Prośba o wsparcie finansowe na organizację Mistrzostw Polski w Stuncie

SZANOWNI PAŃSTWO Zwracam, się z uprzejmą prośbą do Państwa o wsparcie finansowe na zorganizowanie Mistrzostw Polski w Stuncie w Hrubieszowie pod nazwą „TMC Stunt Show 2015”.

Reklamy

Mistrzostwa odbędą się w dniach 28-30.08.2015r. w Hrubieszowie przy Zespole Szkół Miejskich nr 2 na ul.Żeromskiego 29 .

Impreza będzie otwarta dla Społeczeństwa Hrubieszowskiego i nie tylko. Gwiazdą naszej imprezy bedzie bardzo znany raper „Kaen” który przyciągnie cała mase ludzi. Polish Stunt Cup, w skrócie PSC, to polska liga stunterska, chcąca przybrać profesjonalną oraz sformalizowaną formę sportu w Polsce. Aktualnie jest to najbardziej rozwijająca się dziedzina sportu motocyklowego, Którego nieodłącznym elementem, jest związana z nim kultura i styl życia. Ta prosta i wyjątkowo trafna nazwa „Stunt „, bądź „stuntriding” oznacza szeroko pojętą wyczynową nazwę na motocyklach. Skupia się ona nie tylko na osiągach, co na poziomie trudności wykonywanych trików i kunszcie opanowania samego motocykla. Warto wspomnieć, że Polish Stunt Cup to pierwsza w Europie liga stuntridingu.

Tegoroczna edycja zawodów w systemie pucharowym jest drugą edycją, zeszłoroczna edycja odbyła się w 4 miastach Polski.

Na naszych stronach internetowych oraz FB odnotowaliśmy oglądalność w trakcie trwania całego sezonu ponad 10 milionów wejść, średnia tygodniowa wynosiła około 600-800 tys.

W tym roku oprócz mediów w postaci czasopism branżowych takich jak:

a. ścigacz.

b. świat motocykli

Patronem także objęły tą imprezę portale internetowe takie jak:

1. stunt news,

2. stuntersblog,

3. 4stunt,

4. Infamous team

5. Rso team

oraz takie media telewizyjne jak:

TTV oraz TVN Turbo.

Główną „twarzą” całej serii zawodów jest Aleksandra Kutz znana najczęściej jako „Ola w Trasie” z programu emitowanego w TTV lub programie „pytanie na śniadanie”

 

Osobom oraz firmom przyłączającym się do Mistrzostw poprzez wsparcie finansowe dzięki któremu będziemy mogli sfinansować tą imprezę gwarantujemy:

• Wpis oraz umieszczenie logo firmy na stronach internetowych klubu oraz na stronach portali internetowych ogólnopolskich.

• Udział w konkursach na stronie Fan Page na FB poprzez reklamowanie Państwa firmy (w II edycji Mistrzostw mieliśmy ponad 250tys. wejść na FB, obecnie mamy średnio po 600-800.000 wejść tygodniowo).

• Możliwość umieszczenia Państwa logo na koszulkach, kubkach oraz innych materiałach reklamowych.

• Możliwość rozwieszenia Baneru reklamowego państwa firmy.

W celu uzyskania większej ilości informacji proszę o kontakt bezpośredni.

Łukasz Pietucha

Tel: 793 053 472

Email. Totalmesscrewlhr@gmail.com