Trójka: Ferie na sportowo

W dniach 16 – 18.01.2017 r. grupa uczniów Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie skorzystała z zimowego wypoczynku organizowanego przez szkołę, a sponsorowanego przez Gminę Miejską Hrubieszów.

Reklamy

 

Był to wyjazd do Parku Wodnego w Chełmie. Kolorowa zjeżdżalnia, jaccuzzi, masaże wodne, sauna i  wodny tor przeszkód, zachęcały wszystkich do rekreacji. W parku uczestnicy zimowych ferii najchętniej korzystali ze sztucznej rzeki, huśtawki wodnej, podwodnej leżanki z masażem powietrznym oraz ścianki wspinaczkowej w basenie. Wszyscy czuli się tutaj bezpiecznie, dzięki wyjątkowo miłej i odpowiedzialnej ekipie ratowników WOPR.

 Pod „czujnym okiem” ratowników i opiekunów uczniowie mogli doskonalić swoją technikę pływania, a początkujący rozpocząć naukę pływania. Widoczne na twarzach uczestników zadowolenie i dobre humory utwierdzały nas w przekonaniu, ze wybór takiej formy wypoczynku był jak najbardziej trafiony.

Reklamy

W piątek,  20.01.2017 br. uczestników zorganizowanych ferii zimowych czekała niespodzianka. Tym razem udali się do Jacni. Wyjątkowo śnieżna i piękna w tym roku zima zachęciła  do wyruszenia na stok narciarski, saneczkowy i surfingowy. Podczas wyjazdu na Roztoczański Stok uczniowie jeździli na nartach i pontonach śnieżnych. Na miejscu  mieliśmy do dyspozycji dwa wyciągi orczykowe ( jeden większy i jeden mały dla początkujących). Trasy o różnej skali trudności i długości sprawiły, że każdy z uczestników mógł wybrać najlepszą dla siebie formę zimowej rekreacji. Tegoroczne ferie były bardzo udane i niezapomniane.

 

Tekst i foto: Urszula Suplicka

Opiekunowie wyjazdu: U. Suplicka, A. Handziuk