28 maja 2024

Trójka i Jedynka najlepsze w lekkoatletycznej lidze szkół podstawowych [ZDJĘCIA]

W czwartek, 9.05.2024 r. na Arenie Lekkoatletycznej w Hrubieszowie została przeprowadzona przez hrubieszowski Szkolny Związek Sportowy Powiatowa Międzyszkolna Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dla szkół podstawowych klas VIII i VII. Wśród dziewcząt wygrała SP nr 3 w Hrubieszowie, a w rywalizacji chłopców SP nr 1 Hrubieszów. A ja jestem kolejny raz zaskoczony, że do zawodów nie przystąpiła żadna ze szkół spoza Hrubieszowa. Ciekawe dlaczego?

Powiatowa Szkolna Drużynowa Liga La 

Hrubieszów 9.05.2024r.

Wyniki:

100m Dziewcząt

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła Wynik Pkt.
Solarska Karolina 2010 SP 3 Hrubieszów 13,88 111
Lipnicka Gabriela 2010 SP 2 Hrubieszów 14,52 90
Wojtak Wiktoria 2010 SP 3 Hrubieszów 15,97 49
Gubała Hanna 2010 SP 3 Hrubieszów 16,60 35
Nowakowska Zuzanna 2010 SP 1 Hrubieszów 16,88 30

100m Chłopców

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła Wynik  Pkt.
1. Winiarski Michał 2010 SP 2 Hrubieszów 12,75 106
2. Zieliński Seweryn 2009 SP 1 Hrubieszów 13.03 95
3. Zwolak Hubert 2010 SP 3 Hrubieszów 13,86 66
4. Wosiek Kacper 2010 SP 3 Hrubieszów 15,25 30
5. Maciejczyk Maciej 2010 SP 1 Hrubieszów 15,32 28
6. Turkiewicz Sebastian 2010 SP 1 Hrubieszów DNF

300m dziewcząt

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła Wynik Pkt.
1. Duma Katarzyna 2010 SP 1 Hrubieszów 47,86 88
2. Korol Magdalena 2010 SP 3 Hrubieszów 50,28 64
3. Olszówka Karolina 2010 SP 2 Hrubieszów 50,87 59
4. Kot Gabriela 2010 SP 1 Hrubieszów 52,37 46
5. Grabowska Oliwia 2010 SP 2 Hrubieszów 53,34 39
6. Kopczyńska Maria 2010 SP 3 Hrubieszów 55,66 24
7. Duma Milena 2010 SP 3 Hrubieszów 58,89 8
8. Nowak Nikola 2010 SP 1 Hrubieszów 61,43 0

300m Chłopców

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła Wynik Pkt.
1. Czerkawski Mikołaj 2009 SP 1 Hrubieszów 40,05 125
2. Czerkawski Marcel 2010 SP 2 Hrubieszów 42,78 94
3. Malinowski Wojciech 2010 SP 1 Hrubieszów 44,58 76
4. Panek Mateusz 2010 SP 2 Hrubieszów 49,45 37
5. Szabat Paweł 2010 SP 3 Hrubieszów 50,93 27
6. Urbaniak Oskar 2010 SP 1 Hrubieszów 52,75 17

600m Dziewcząt

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła Wynik Pkt.
1. Olchowska Magdalena 2010 SP 3 Hrubieszów 1,49:11 106
2. Kosel Julia 2010 SP 2 Hrubieszów 2,04:08 56
3. Koszałka Nikola 2010 SP 1 Hrubieszów 2,11;54 37
4. Szczekan Anna 2010 SP 1 Hrubieszów 2,11;74 36

600m Chłopców

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła Wynik Pkt.
1. Swatowski Alan 2010 SP 2 Hrubieszów 2,07;89 23

1000m Chłopców

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła Wynik Pkt.
1. Borkowski Aleksander 2010 SP 2 Hrubieszów 3,18;67 69
2. Konopko Wiktor 2009 SP 1 Hrubieszów 3,29;43 51
3. Dubienko Dominik 2010 SP 1 Hrubieszów 3,39;24 38
4. Palonka Kamil 2010 SP 3 Hrubieszów 3,41;23 35
5. Gardzioła Mikołaj 2010 SP 1 Hrubieszów 3,47;06 29

Sztafeta 4x100m chłopców 

Lp. Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Pkt.
1. Czerkawski, Szewc, Malinowski, Zieliński SP 1 Hrubieszów 50,95 126
2. Czerkawski, Panek, Węcławik, Winiarski SP 2 Hrubieszów 54,26 98
3 Zaprzała,Wosiek, Pawlos SP 3 Hrubieszów 56,97 79

4x100m sztafeta dziewcząt 

Lp. Nazwisko i Imię Szkoła Wynik Pkt. 
1 Balicka,Korol, Kopczyńska, Solarska  SP 3 Hrubieszów 59,28 82
2 Lipnicka,Grabowska, Sidor, olsżówka SP 2 Hrubieszów 1,00;63 72
3 Kot,Nowak, Nowakowska,Duma SP 1 Hrubieszów 1,03;51 53

Skok w dal dziewcząt

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła Wynik Pkt.
1. Gołębiowska Marcelina 2010 SP 2 Hrubieszów 3,83 58
2. Czerw Gabriela 2010 SP 3 Hrubieszów 3,60 47
3. Moczarska Karina 2010 SP 3 Hrubieszów 3,46 40
4. Brodziak Nikola 2010 SP 2 Hrubieszów 3,40 37
5. Lipska Hanna 2010 SP 3 Hrubieszów 2,86 15

Skok w dal chłopców

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła Wynik Pkt.
1. Szewc Kajetan 2010 SP 1 Hrubieszów 4,93 77
2. Węcławik Jan 2009 SP 2 Hrubieszów 4,47 57
3. Steciuk Kamil 2010 SP 3 Hrubieszów 4,28 49
4. Bajerczak Jakub 2010 SP 1 Hrubieszów 4,18 45
5. Koniec Karol 2010 SP 3 Hrubieszów 4,15 44
6. Czarnecki Maciej 2010 SP 3 Hrubieszów 3,95 36
7. Warecki Jakub 2010 SP 2 Hrubieszów 3,87 33
8. Zapora Maciej 2010 SP 1 Hrubieszów 3,81 31

Pchnięcie kulą chłopców (5kg)

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła Wynik Pkt.
1. Korniak Filip 2009 SP 3 Hrubieszów 9,09 92
2. Bodnar Mateusz 2009 SP 1 Hrubieszów 8,19 80
3. Miller Maciej 2010 SP 2 Hrubieszów 8,11 79
4. Kurantowicz Aleksander 2009 SP 1 Hrubieszów 7,40 70
5. Misiak Tomasz 2010 SP 3 Hrubieszów 7,38 70
6. Vaschkevich Matfiej 2010 SP 2 Hrubieszów 6,68 60
7. Staszczuk Jakub 2010 SP 3 Hrubieszów 5,20 41
8. Karpała Maciej 2010 SP 1 Hrubieszów 4,54 32
9 Banachiewicz Dominik  2010 SP 3 Hrubieszów 5,77 PK
10 Głuszak Jakub  2010 SP 1 Hrubieszów 6,74 PK

Pchnięcie kulą dziewcząt (3kg)

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła Wynik Pkt.
1. Iwańczuk Amelia 2010 SP 2 Hrubieszów 6,28 62

Skok wzwyż dziewcząt

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła Wynik Pkt.
1. Sidor Julia 2010 SP 2 Hrubieszów 140cm 113
2. Balicka Agata 2010 SP 3 Hrubieszów 125cm 83

Skok wzwyż chłopców

Lp. Nazwisko i Imię Ur. Szkoła Wynik Pkt.
1. Pawlos Wiktor 2010 SP 3 Hrubieszów 150cm 102
2. Ganc Oliwier 2010 SP 2 Hrubieszów 145cm 94
3. Zaprzała Wiktor 2010 SP 3 Hrubieszów 135cm 78

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:

  1. SP 3 Hrubieszów- 617 pkt. opiekun: Joanna Różańska
  2. SP 2 Hrubieszów- 586 pkt. opiekun: Ewelina Winiarska
  3. SP 1 Hrubieszów- 290 pkt. opiekun: Tomasz Magdziak

Dziewczęta:

SP 3 Hrubieszów 

sprint Solarska Karolina 2010 SP 3 Hrubieszów 13,88 111
sprint Wojtak Wiktoria 2010 SP 3 Hrubieszów 15,97 49
sprint Gubała Hanna 2010 SP 3 Hrubieszów 16,6 35
sprint Korol Magdalena 2010 SP 3 Hrubieszów 50,28 64
sprint Kopczyńska Maria 2010 SP 3 Hrubieszów 55,66 24
sprint Duma Milena 2010 SP 3 Hrubieszów 58,89 8
wytrzymałość Olchowska Magdalena 2010 SP 3 Hrubieszów 1,49:11 106
skoki Czerw Gabriela 2010 SP 3 Hrubieszów 3,6 47
skoki Moczarska Karina 2010 SP 3 Hrubieszów 3,46 40
skoki Lipska Hanna 2010 SP 3 Hrubieszów 2,86 15
skoki Balicka Agata 2010 SP 3 Hrubieszów 125cm 83
  4x100m   SP 3 Hrubieszów 59,28 82
          617 pkt.

SP 2 Hrubieszów

sprint Lipnicka Gabriela 2010 SP 2 Hrubieszów 14,52 90
sprint Olszówka Karolina 2010 SP 2 Hrubieszów 50,87 59
sprint Grabowska Oliwia 2010 SP 2 Hrubieszów 53,34 39
wytrzymałość Kosel Julia 2010 SP 2 Hrubieszów 2,04:08 56
skoki Gołębiowska Marcelina 2010 SP 2 Hrubieszów 3,83 58
skoki Brodziak Nikola 2010 SP 2 Hrubieszów 3,4 37
skoki Sidor Julia 2010 SP 2 Hrubieszów 140cm 113
rzuty Iwańczuk Amelia 2010 SP 2 Hrubieszów 6,28 62
  4x100m   SP 2 Hrubieszów 1,00;63 72
          586 pkt.

SP 1 Hrubieszów

sprint Nowakowska Zuzanna 2010 SP 1 Hrubieszów 16,88 30
sprint Duma Katarzyna 2010 SP 1 Hrubieszów 47,86 88
sprint Kot Gabriela 2010 SP 1 Hrubieszów 52,37 46
sprint Nowak Nikola 2010 SP 1 Hrubieszów 61,43 0
wytrzymałość Koszałka Nikola 2010 SP 1 Hrubieszów 2,11;54 37
wytrzymałość Szczekan Anna 2010 SP 1 Hrubieszów 2,11;74 36
  4x100m   SP 1 Hrubieszów 1,03;51 53
          290 pkt.

Klasyfikacja drużynowa chłopców:

  1. SP 1 Hrubieszów 846 pkt. opiekun: Tomasz Magdziak
  2. SP 2 Hrubieszów 750 pkt. opiekun: Ewelina Winiarska
  3. SP 3 Hrubieszów 686 pkt. opiekun: Kamil Wojciechowski

Chłopcy:

SP 1 Hrubieszów

sprint Zieliński Seweryn 2009 SP 1 Hrubieszów 13,03  95
sprint Maciejczyk Maciej 2010 SP 1 Hrubieszów 15,32 28
sprint Czerkawski Mikołaj 2009 SP 1 Hrubieszów 40,05 125
sprint Malinowski Wojciech 2010 SP 1 Hrubieszów 44,58 76
sprint Urbaniak Oskar 2010 SP 1 Hrubieszów 52,75 17
wytrzymałość Konopko Wiktor 2009 SP 1 Hrubieszów 3,29;43 51
wytrzymałość Dubienko Dominik 2010 SP 1 Hrubieszów 3,39;24 38
wytrzymałość Gardzioła Mikołaj 2010 SP 1 Hrubieszów 3,47;06 29
skoki Szewc Kajetan 2010 SP 1 Hrubieszów 4,93 77
skoki Bajerczak Jakub 2010 SP 1 Hrubieszów 4,18 45
skoki Zapora Maciej 2010 SP 1 Hrubieszów 3,81 31
rzuty Bodnar Mateusz 2009 SP 1 Hrubieszów 8,19 80
rzuty Kurantowicz Aleksander 2009 SP 1 Hrubieszów 7,4 70
rzuty Karpała Maciej 2010 SP 1 Hrubieszów 4,54 32
  4x100m   SP 1 Hrubieszów 50,95 126
          846 pkt.

SP 2 Hrubieszów:

sprint Winiarski Michał 2010 SP 2 Hrubieszów 12,75 106
sprint Czerkawski Marcel 2010 SP 2 Hrubieszów 42,78 94
sprint Panek Mateusz 2010 SP 2 Hrubieszów 49,45 37
wytrzymałość Swatowski Alan 2010 SP 2 Hrubieszów 2,07;89 23
wytrzymałość Borkowski Aleksander 2010 SP 2 Hrubieszów 3,18;67 69
skoki Węcławik Jan 2009 SP 2 Hrubieszów 4,47 57
skoki Warecki Jakub 2010 SP 2 Hrubieszów 3,87 33
skoki Ganc Oliwier 2010 SP 2 Hrubieszów 145cm 94
rzuty Miller Maciej 2010 SP 2 Hrubieszów 8,11 79
rzuty Vaschkevich Matfiej 2010 SP 2 Hrubieszów 6,68 60
  4x100m   SP 2 Hrubieszów 54,26 98
          750 pkt.

SP 3 Hrubieszów:

sprint Zwolak Hubert 2010 SP 3 Hrubieszów 13,86 66
sprint Wosiek Kacper 2010 SP 3 Hrubieszów 15,25 30
sprint Szabat Paweł 2010 SP 3 Hrubieszów 50,93 27
wytrzymałość Palonka Kamil 2010 SP 3 Hrubieszów 3,41;23 35
skoki Steciuk Kamil 2010 SP 3 Hrubieszów 4,28 49
skoki Koniec Karol 2010 SP 3 Hrubieszów 4,15 44
skoki Czarnecki Maciej 2010 SP 3 Hrubieszów 3,95 36
skoki Pawlos Wiktor 2010 SP 3 Hrubieszów 150cm 102
skoki Zaprzała Wiktor 2010 SP 3 Hrubieszów 135cm 78
rzuty Korniak Filip 2009 SP 3 Hrubieszów 9,09 92
rzuty Misiak Tomasz 2010 SP 3 Hrubieszów 7,38 70
 rzuty Staszczuk Jakub 2010 SP 3 Hrubieszów 5,2 41
  4×100   SP 3 Hrubieszów 56,97 79
686 pkt.

Zobacz też:

Jan Śmietanka poprawia rekord województwa! [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →



Źródło i foto – Pow. SZS w Hrubieszowie, opracował – mak