Trójka: Mali laureaci

Pierwszaki z Trójki zostali laureatami I Powiatowego Konkursu Plastycznego „Tacy sami – integracja w oczach dzieci i młodzieży” zorganizowanego przez Powiatowy Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych w Hrubieszowie.

Reklamy

 

21 maja 2015r. przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie – Kacper Jamroż i Adam Kulczyński pod opieką wychowawcy klasy – pani Iwony Rubachy obejrzeli piękne przedstawienie na scenie Hrubieszowskiego Domu Kultury z okazji obchodów Dnia Godności Osoby Niepełnosprawnej.

Miłym akcentem tej uroczystości było podsumowanie i wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Tacy sami – integracja w oczach dzieci i młodzieży”.

Wykonanie pracy plastycznej na ww. temat było zadaniem dość łatwym, ponieważ dzieci z obu środowisk kilkakrotnie spotykały się, by wspólnie uczestniczyć m.in. w imprezie „Pożegnanie lata w Królestwie Dyń”, w bożonarodzeniowych i wielkanocnych warsztatach plastycznych, teatrzyku „Leśne przygody zwierzątek” oraz w spotkaniu „Wesoła integracja” w kolorowej sali zabaw.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie do udziału w tym miłym wydarzeniu.

 

 

Wych. Iwona Rubacha

ZSM nr 3