Trwają poszukiwania 14-letniego Łukasza

Już 11 dzień trwają poszukiwania 14-letniego Łukasza Wygadańczuk z Hrubieszowa, który w ubiegły piątkowy wieczór wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Dzisiaj po raz kolejny policjanci wraz ze strażakami sprawdzają teren przy rzece, pustostany, nieużytki. Sprawdzna jest każda informacja, która mogłaby się przyczynić do odnalezienia chłopca.

Reklamy

Już 11 dzień trwają poszukiwania 14-letniego Łukasza Wygadańczuk z Hrubieszowa. Policjanci wraz ze strażakami sprawdzają teren przy rzece, pustostany, nieużytki. Sprawdzają każdą informację, aby odnaleźć chłopca.

Przypominamy, że Łukasz Wygadańczuk zamieszkały przy ulicy Gródeckiej w Hrubieszowie w piątkowy wieczór 25 maja wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony ma okrągłą twarz z lekko odstającymi uszami, blond włosy, bliznę na lewym policzku. W dniu zaginięcia chłopiec ubrany był w żółtą koszulkę z ciemnymi wstawkami, spodnie jeans koloru ciemnego i czarne buty z jaskrawym napisem.

Łukasz Wygadańczuk ostatni raz widziany był w piątkowy wieczór w okolicach baraków przy ulicy Ceglanej.

Prosimy osoby mogące mieć wiedzę na temat miejsca pobytu chłopca o jak najpilniejszy kontakt z policją pod nr 997 lub z telefonu komórkowego 112. 

 

Źródło: KPP w Hrubieszowie (EK)