Trzech chuliganów w areszcie

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Wczoraj hrubieszowscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy zachowywali się wulgarnie i będąc pod wpływem alkoholu rzucali kamieniami w ludzi kąpiących się nad rzeką Huczwą.

Kiedy policjanci chcieli ich wylegitymować, mężczyźni obrzucili wulgaryzmami policjantów utrudniając im wykonanie czynności służbowych. Teraz trzeźwieją w policyjnym areszcie. Dziś usłyszą zarzuty.

Podczas legitymowania mężczyźni zachowywali się wulgarnie i używali słów nieprzyzwoitych. Szarpali się z policjantami i utrudniali wykonanie czynności służbowych. Po osadzeniu w radiowozie kopali w ściany pojazdu, zachowywali się agresywnie, cały czas rzucając obelgi w stronę policjantów. Jeden z mężczyzn podjął próbę ucieczki, jednak po przebiegnięciu kilku metrów został zatrzymany. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

Jak się okazało, dwóch 19 – latków oraz 18 – latek byli nietrzeźwi. Mieli w organizmie od 1 do 2,6 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty, między innymi za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

info
KPP w Hrubieszowie

Hrubieszow LubieHrubie 2009