21 września 2023

Twoja dobra strona

Prezentujemy Państwu odświeżoną stronę internetową Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie (ul. Zamojska18A) tworzoną przede wszystkim dla obecnych i przyszłych uczniów naszej szkoły (ale nie tylko). Mamy nadzieję, że będziecie nam w tym pomagać!

Reklamy

a target=”_blank” href=”http://www.zs1hrubieszow.pl/”>www.zs1hrubieszow.pl >>

Wiemy, że macie swoje zainteresowania i zdolności, które warto pokazać innym. Rysujecie, piszecie, wykonujecie ciekawe prace. Wszystko to można sfotografować i opisać. Może to początek Waszej kariery, rodzaj sceny, gdzie będziecie mogli zaprezentować swoje możliwości, albo przynajmniej dobra zabawa.

Reklamy

Czekamy o Wasze pomysły! Piszcie, o czym chcielibyście sami czytać. Zaproponujcie konkursy, w których chcielibyście wziąć udział. Liczymy na ciekawe uwagi i propozycje! Jeśli chcecie, możecie pozostać anonimowi. Uszanujemy to!

Nie będziemy jednak zamieszczać treści niezgodnych z prawem, naruszających normy etyczne, zawierających sformułowania uznane za wulgarne, obrażających innych lub nawołujących do nienawiści.

Reklamy

Zastrzegamy sobie prawo do skracania lub korekty materiałów.

Liczą się: chęci, pasja i kultura! A może nasi byli uczniowie zechcą podzielić się refleksjami dotyczącymi studiów lub życia. Prosimy o kontakt!

e-mail: zs1hrubieszow@o2.pl

Redakcja:
Jarosław Łabański
Daniel Buchowiecki