9 grudnia 2023

Uczennice Trójki laureatkami konkursu plastycznego

„Najpiękniejsze zakątki Lubelszczyzny w szacie jesiennej” to hasło Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla uczniów gimnazjum. Wśród laureatów i wyróżnionych tegorocznej edycji znalazły się trzy uczennice Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie.

Reklamy

„Najpiękniejsze zakątki Lubelszczyzny w szacie jesiennej” to hasło Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla uczniów gimnazjum, który cyklicznie organizuje Zespół Szkół w Werbkowicach pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego.

W obecnym roku szkolnym do konkursu przystąpiło 15 szkół, a komisja konkursowa oceniała 104 nadesłane prace. Wśród laureatów i wyróżnionych znalazły się trzy uczennice Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Hrubieszowie.

Reklamy

Nagrodę otrzymała Małgorzata Kołtun z klasy III b. Karolina Okowińska z kl. III d oraz Katarzyna Dziewiczkiewicz z kl. III b w powyższym konkursie otrzymały wyróżnienia.

20 listopada 2013 r. odbyła się uroczystość rozdania nagród, w której uczestniczyły uczennice naszej szkoły. W programie uroczystości znalazły się część artystyczna, wernisaż prac młodych artystów oraz słodki poczęstunek.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Zdjęcia:

http://zsm3-hrubieszow.pl/index.php/galeria-zsm3/category/95-najpiekniejsze-zakatki-lubelszczyzny

 

Info i fot. ZSM nr 3