Uczniowie Trójki laureatami konkursów przedmiotowych

Zakończył się etap wojewódzki konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Z radością i dumą przyjęliśmy informację o kolejnych sukcesach uczniów hrubieszowskiej Trójki.

Reklamy


Gimnazjum nr 3

Marcin Gąsior, uczeń klasy III a został podwójnym laureatem  KURATORYJNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI i FIZYKI.

Mikołaj Janik, uczeń klasy III b został LAUREATEM KURATORYJNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Zapewnili sobie w ten sposób zwolnienie z części j egzaminu gimnazjalnego i maksymalny wynik (100%) z tej części na zaświadczeniu Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

Kacper Węgor, uczeń klasy III b został FINALISTą KURATORYJNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Chłopcy doskonalili swoje umiejętności pod okiem nauczycieli:  z matematyki – Pani Lilli Mystowskiej i Janusza Hołownickiego, z fizyki – Pani Małgorzaty Jasiny, z języka angielskiego – Pani Anity Baranowskiej .

Wszystkim Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu tajników wiedzy i pogłębianiu swoich zainteresowań!

Zachęcamy do pracy uczniów klas pierwszych i drugich. Mamy nadzieję, że sukcesy kolegów będą dla Was motywacją  do działania w przyszłym roku szkolnym.  

 

***

 

Szkoła Podstawowa nr 3

Eliminacje powiatowych Konkursu Matematycznego SZPAK

Dnia 12 marca 2016 r. odbyły się eliminacje powiatowe Konkursu Matematycznego SZPAK. W tym roku Szkołę Podstawową nr 3 reprezentowała dwójka uczniów: Milena Turzyńska z klasy IV „a” oraz Tomasz Budzyński z klasy VI „a”. Miło nam zakomunikować, że nasi uczniowie zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się w Zamościu 21 maja 2016 r.

Opiekunem uczniów jest nauczycielka matematyki pani Joanna Tumiłowicz-Fijołek.

Młodym matematykom serdecznie gratulujemy i życzymy uzyskania tytułu laureata.

 

M.B