Uczniowie Trójki z wizytą u dinozaurów

6 czerwca uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie pod opieką pań – Magdaleny Płonkowskiej, Alicji Dziedzic, Ewy Janickiej i Anny Bronickiej – uczestniczyli w wycieczce do Bałtowa.

Reklamy

6 czerwca uczniowie z klas III a, III b i I a pod opieką pań – Magdaleny Płonkowskiej, Alicji Dziedzic, Ewy Janickiej i Anny Bronickiej – uczestniczyli w wycieczce do Bałtowa. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie „Bałtowskiego Parku Jurajskiego”, w którym największą atrakcją stanowią rekonstrukcje dinozaurów i innych wymarłych grup zwierząt. Następnie wszyscy udali się do Oceanarium, gdzie obejrzeli życie zwierząt sprzed milionów lat w oceanie w wymiarze 3D.

Później było zwiedzanie Sabathówki z czarownicą i podróż „schoolbusem” po Zwierzyńcu Bałtowskim, w którym można było zobaczyć wiele bardzo towarzyskich i chętnie pozujących do zdjęć zwierząt. W kinie 5D oprócz trójwymiarowego obrazu można było doznać wrażeń zmysłowych: dźwiękowych, ruchowych i dotykowych. Jednak największą atrakcję stanowiły zabawy w Parku Zabaw. Z wycieczki wszyscy wrócili zmęczeni, ale szczęśliwi i zadowoleni.

 

źródło i fot. ZSM nr 3