Ukradli niewiele – odpowiedzą za poważne przestępstwo

HrubieszówPrehoryłe

Reklamy

W poniedziałek 28 września policjanci z Posterunku Policji w Mirczu ustalili dwóch sprawców kradzieży z włamaniem. 42 – letni i 34 – letni mężczyźni włamali się do budynku gospodarczego przy posesji w miejscowości Prehoryłe, skąd skradli bańkę w której znajdowało się 5 litrów benzyny.

***

Wartość strat pokrzywdzony oszacował na kwotę 26 zł. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

***

Wczoraj Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie został telefonicznie powiadomiony, o dokonaniu kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego w miejscowości Prehoryłe. Na miejsce udali się policjanci, którzy ustalili, że z przybudówki mieszczącej się na terenie posesji po uprzednim wyłamaniu kłódki zabezpieczającej, skradziono bańkę z zawartością 5 litrów benzyny. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 26 złotych.

Policjanci z Posterunku Policji w Mirczu ustalili sprawców kradzieży z włamaniem. Okazali się nimi 42 – letni i 34 – letni mieszkańcy tej miejscowości, którzy mieli przy sobie skradzione mienie.

Mężczyźni przebywają w policyjnym areszcie i oczekują na przesłuchanie. Za kradzież z włamaniem grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

***

info
KPP w Hrubieszowie

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009