Utrudnienia w ruchu na drogowym przejściu granicznym w Zosinie

W związku z trwającą rozbudową drogowego przejścia granicznego w Zosinie w okresie od 20 sierpnia do końca września nastąpią czasowe utrudnienia ruchu granicznego.

Reklamy

W związku z przystąpieniem przez wykonawcę inwestycji w drogowym przejściu granicznym w Zosinie do kolejnego etapu robót, z dniem 20 sierpnia br.,  spodziewane są okresowe utrudnienia w ruchu granicznym. Utrudnienia te spowodowane będą pracami związanymi z  budową kanalizacji podziemnej na odcinku  pomiędzy mostem granicznym, a strefą odpraw granicznych.

 
Ruch pojazdów w tym czasie  będzie regulowany w sposób  przemienny. Regulacja ruchem będzie dokonywana z wykorzystaniem patrolu w przejściu, a w razie zaistnienia takiej konieczności sterowanie ruchem odbywać się będzie przy pomocy sygnalizacji świetlnej.
 
Ponadto we wrześniu br. inwestor przewiduje rozpoczęcie prac związanych z rozbiórką dotychczasowej infrastruktury kontenerowej. Ruch graniczny w tym czasie (wjazd/wyjazd) zostanie przeniesiony na płytę północną przejścia granicznego.