Voice and More – studio doskonalenia głosu – zaprasza!

Priorytetem studia jest profesjonalne szkolenie głosu. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi i certyfikowanymi trenerami wokalnymi Speech Level Siniging, która jest największą i najskuteczniejszą organizacją szkolącą wokalistów i nauczycieli śpiewu. Do tej pory Voice and More uczyło śpiewu w Lublinie, Warszawie i Łodzi. Teraz do studia dołączyli trenerzy z Gdańska i Hrubieszowa.

Reklamy

b>Voice and More powstało z inicjatywy Agnieszki i Bartka Caboniów i jest odpowiedzią na potrzeby wokalistów oraz wszystkich zainteresowanych śpiewem. Do tej pory Voice and More uczyło śpiewu w Lublinie, Warszawie i Łodzi. Teraz do studia dołączyli trenerzy z Gdańska i Hrubieszowa.

„Priorytetem studia jest profesjonalne szkolenie głosu. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi i certyfikowanymi trenerami wokalnymi Speech Level Siniging, która jest największą i najskuteczniejszą organizacją szkolącą wokalistów i nauczycieli śpiewu.

Zapraszamy wszystkich którzy chcą kształcić swój głos do kontaktu z naszymi trenerami. Są to ludzie ciągle szkoleni przez wybitnych znawców tematu z całego świata.”

(Uwaga: zawsze sprawdzaj kwalifikacje nauczyciela, do którego idziesz na lekcję. Jest mnóstwo ludzi, którzy uczą śpiewu nie mając przygotowania trenerskiego).

Link do strony:
www.voiceandmore.pl »