W Centrum Helen Doron English Hrubieszów przygotowujemy do egzaminów Cambridge. Angielski dla Dzieci i Młodzieży – dlaczego warto zapisać się ?

Poniżej prezentujemy garść informacji na temat naszej szkoły, aby udzielić odpowiedzi na pytanie „Dlaczego warto zapisać się?”

Reklamy

 

Helen Doron English to międzynarodowa sieć szkół uczących dzieci i młodzież języka angielskiego.

Helen Doron English jest autorską, wyjątkową, prostą, a przy tym niezwykle skuteczną metodą naturalnego nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Dzięki nowatorskiej metodyce, atrakcyjnym programom, wyjątkowym materiałom edukacyjnym i nowoczesnym technologiom, wykwalifikowanym, niezwykle kreatywnym nauczycielom pomagamy naszym uczniom w pełni wykorzystać ich ogromny potencjał. Podstawowe filary naszego nauczania to regularny kontakt z językiem oraz pozytywne wzmacnianie umiejętności uczniów, co powoduje, że uczą się języka angielskiego tak samo łatwo jak języka swoich rodziców.

Reklamy


Angielski metodą Helen Doron to:

– nauka niemowląt od 3. miesiąca, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieży do 19. roku życia,

– kontakt z językiem 14 razy w tygodniu poprzez słuchanie ściśle zintegrowanych z kursem piosenek,

– interaktywne książeczki wzbogacone o tzw. „rzeczywistość rozszerzoną”, dzięki której postacie ożywają, świat rzeczywisty przenika się z tym wytworzonym w komputerze czy smartfonie,

– cotygodniowa lekcja w grupie rówieśniczej pełna ogólnorozwojowych gier, zabaw, prac manualnych i innych aktywności, w dużej mierze ruchowych,

– nauka wyłącznie w małych grupach (od 4 do 8 osób),

– internetowa multimedialna platforma gier Kangi Club, wspierająca opanowanie słownictwa.


Jak uczymy?

Przede wszystkim skutecznie – dzieci poprzez częsty kontakt z językiem angielskim („osłuchiwanie”) nie przeżywają stresu związanego z mówieniem w obcym języku, są otwarte na świat, zaczynają myśleć po angielsku i mówić pełnymi zdaniami.

 

Centrum Helen Doron Hrubieszów przygotowuje do egzaminów Cambridge.

Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced, prowadzonych przez wykwalifikowanych lektorów, którzy są również egzaminatorami Cambridge English.

Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Istnieją trzy poziomy trudności testów – Pre-A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers. Dzięki temu uczniowie mają jasno wytyczoną ścieżkę stopniowego rozwoju umiejętności językowych.

 

Kolejne to A2 Key for Schools lub B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced.

Egzaminy, które można zdawać dzięki nauce języka angielskiego w naszym Centrum:

Cambridge English Qualifications dla najmłodszych

Egzaminy Pre-A1 STARTERS

Egzaminy A1 MOVERS

Egzaminy A2 FLYERS

A2 Key for Schools – dla dzieci powyżej 12 lat

B1 Preliminary for Schools – dla młodzieży szkolnej

B2 First for Schools

 

Wyniki egzaminów Cambridge są wpisywane na świadectwa szkolne jako szczególne osiągnięcia ucznia. Nasze certyfikaty, uznawane przez ponad 20 tysięcy uniwersytetów, pracodawaców i innych instytucji, otwierają drzwi do najlepszych uczelni i szkół oraz pomagąją w otrzymaniu wymarzonej pracy.

Jeśli nie wiesz jaki egzamin zdawać – skorzystaj z naszego testu online, który pomoże Ci wybrać odpowiedni egzamin:

https://www.cambridgeenglish.org/pl/test-your-english/

 

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na bezpłatne lekcje pokazowe! Zapisy tel. 881 513 100.

 

Centrum Helen Doron English Hrubieszów, ul. Partyzantów 16/3, 22-500 Hrubieszów

https://www.facebook.com/helen.doron.hrubieszow/?ref=page_internal

https://helendoron.pl/hrubieszow/


(tekst i grafika mat. sponsora)