W chwilach zwanych życiem

Dnia 28 listopada o godzinie 13.00 na scenie Hrubieszowskiego Domu Kultury zaprezentowano twórczość uczennicy Zespołu Szkół nr 3 Natalii Mociak.

Reklamy

Poezja autorki została przedstawiona w formie spektaklu wykonanego przez grupę „Akrimonium” pod przewodnictwem Pani Marii Marut. Do przedstawienia zostały użyte różne wiersze poetki, między innymi: „Ucieczka”, „Pytanie o przyszłość”, „Koniec”, „Sama”, „Daremne starania”, „Prawo”, „Obojętność” oraz wiele innych.

Utwory autorki wzbudziły ogromne zainteresowanie w oczach publiczności. Ich różnorodna tematyka, treść i charakter pomogły „odkryć” część siebie nie tylko przez autorkę, ale również przez słuchaczy.

Po przedstawieniu Natalia odpowiedziała nam na pytania i opowiedziała parę słów o sobie. Z opinii usłyszanych od polonistów i poetów wywnioskowaliśmy, że mamy w Hrubieszowie kolejny talent!

Marzeniem naszej młodej autorki jest wydanie tomiku, a następnie książki. W dążeniu do celu będą wspierać ją nie tylko przyjaciele i rodzina, ale także pewnie każdy, kto miał styczność z jej twórczością.

tekst:
Magdalena Sanek

zobacz zdjęcia >>