W czasie ferii „Zabierz dziecko do Muzeum”

Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie zaprasza w czasie ferii do odwiedzania muzeum w ramach akcji „Zabierz dziecko do Muzeum”. Wstęp wolny!

Reklamy

 

III edycja akcji „ZABIERZ DZIECKO DO muzeum”

W ramach zimowych ferii w dniach od 2 do 13 lutego 2015 roku Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie zaprasza do nieodpłatnego zwiedzania wszystkich prezentowanych obecnie wystaw.

Reklamy

Oferta ta dotyczy jednak wyłącznie zwiedzających wraz z dziećmi!!!

Zapraszamy szczególnie organizatorów wszelkich półkolonii w szkołach, świetlicach, ośrodkach kultury. Równie gorąco zapraszamy rodziny z dziećmi. Pragniemy, by akcja pod hasłem „Zabierz dziecko do Muzeum”, będąca drugą edycja tego pomysłu, dała początek dobrej tradycji i stała się coroczną, rozpoznawalną praktyką.

Wielu mieszkańców naszego miasta i regionu w natłoku codziennych obowiązków nie ma czasu, by choć na chwilę zwolnić i skupić uwagę na czymś innym niż pogoń za pracą. Wielu dorosłych mieszkańców Hrubieszowa wprost przyznaje, że ich wizyta w hrubieszowskim Muzeum miała miejsce wyłącznie raz w życiu i przeważnie było to jeszcze w latach szkolnych. W hrubieszowskim Muzeum w ciągu ostatnich lat wiele się zmieniło.

Pokażmy wspólnie kolejnemu pokoleniu, że nasza historia nie jest nam zupełnie obojętna i że potrafimy jeszcze rozmawiać o czymś innym niż oceny w szkole. Nie czekaj aż szkoła, do której chodzi Twoje dziecko sama zorganizuje wizytę w hrubieszowskim Muzeum.

Informujemy jednak, że w tym roku, w związku z remontem części sal naszego Muzeum, niedostępna dla zwiedzających będzie ekspozycja poświęcona sztuce, oraz galeria osób związanych z regionem hrubieszowskim. Za niedogodności przepraszamy.

W przypadku grup zorganizowanych prosimy o uprzedni kontakt z Muzeum w celu umówienia terminu zwiedzania. Można się z nami umówić przez telefon dzwoniąc pod nr 84 696 27 83 lub za pośrednictwem poczty e-mail: muzeum-hrubieszow@wp.pl wpisując w tytule hasło ‘Zabierz dziecko do Muzeum’.