W krainie Czerwonego Kapturka

W dniach 13 – 14.03.2008 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbyły się Dni Otwarte Szkoły. W tym czasie szkoła gościła u siebie 6 – latki z Przedszkoli nr 1, 2 i 5.

Reklamy

Ogółem do placówki przybyło 82 dzieci wraz ze swoimi opiekunami.

Uroczystość otworzyła pani dyr. Danuta Krawczuk, która powitała szanownych gości i zaprosiła ich do czynnego udziału w imprezach.

Reklamy

Przedszkolaki obejrzały przygotowany dla nich kabarecik pt.: „Czerwony Kapturek” w wykonaniu uczniów klasy II d pracujących pod kierunkiem pani Agnieszki Handziuk. Wzięły też udział w specjalnej lekcji języka angielskiego, którą ze swoimi wychowankami z klasy szóstej poprowadziła pani Bożena Szlonzak.

A potem… w sali gimnastycznej najpierw obejrzały występ zespołu tańca nowoczesnego pod kierunkiem pani Joanny Różańskiej, by za chwilę oddać się pełnym radości zabawom sportowym: skokom na trampolinie, zjazdom po torach przeszkód, itp., które przygotowali dla nich nauczyciele wychowania fizycznego – panowie – Tomasz Szlonzak, Paweł Jędrzejewski i Dominik Stajszczyk.

Po zajęciach ruchowych przedszkolaki zwiedzały szkołę. Najwięcej uciechy sprawiły im duże, obszerne korytarze, a przede wszystkim zajęcia w sali gimnastycznej, gdzie mogły dać upust swojej dziecięcej żywiołowości.

Na koniec przedszkolaki otrzymały od swych starszych koleżanek i kolegów drobne upominki, które sprawiły im ogromną radość i zaskoczenie.

Całość imprezy uwiecznił na zdjęciach pan Tomasz Lenard.

Organizatorzy mają nadzieję, że ten dzień pozostanie naszym milusińskim na długo w pamięci i zminimalizuje lęk przed szkołą.

Dyrekcja szkoły składa gorące podziękowania Dyrekcjom i Wychowawcom Przedszkoli za przyjęcie zaproszenia i umożliwienie dzieciom pobytu w szkole.

Dziękuje również swoim pracownikom – wszystkim nauczycielom, a także rodzicom zaangażowanym w przygotowanie i organizację Dni Otwartych Szkoły.

Organizatorzy

zobacz zdjęcia >>