Walentynki w Gimnazjum nr 2

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

11 lutego 2010 roku obchodzono w Gimnazjum nr 2 Dzień Św. Walentego, który to dzień, jak powszechnie wszystkim wiadomo jest świętem wszystkich zakochanych.

***

Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował POCZTĘ WALENTYNKOWĄ, za pomocą której każdy mniej śmiały i nie tylko mógł wyrazić to co czuje do innej osoby za pomocą anonimowego listu bądź kartki walentynkowej.

Ponadto wprowadzono pewne współzawodnictwo w wysyłaniu kartek, a właściwie w ich otrzymywaniu. Osoba, która zebrała najwięcej „walentynek” otrzymała dyplom tzw. WALENTYNKI ROKU.

W kategorii chłopców zwyciężył nasz słynny DJ – Wodzirej Kamil Niedobit przed Przemkiem Osmańskim i Pawłem Kozakiem, którzy zajęli miejsca II i III. Wśród dziewcząt zwyciężyła Sandra Ogonowska, zaś II miejsce przypadło Monice Czerw, a III Basi Pędzik. Gratulujemy!

Wieczorem w godzinach 17.00 – 21.00 odbyła się Dyskoteka Walentynkowo – Ostatkowa, na której zaprezentowano przygotowany przez uczniów montaż słowno – muzyczny o tematyce właśnie Dnia Zakochanych.

W takiej oto właśnie taneczno – miłosnej atmosferze rozpoczęły się dla nas wszystkich ferie zimowe 🙂

***

Info i foto:
Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie

_________________________________________________

Zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010