Walentynki w ZS nr 1

14 lutego w Zespole Szkól nr 1 było kolorowo i głośno. Wszystkie organizacje połączyły swoje działania, by razem stworzyć niezapomniany dzień.

Reklamy

Radio Szkolne na wszystkich przerwach puszczało muzykę i dedykacje walentynkowe oraz przeprowadziło audycje o tematyce miłości.

Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu w tym szczególnym dniu Św. Walentego nie zapomnieli o tym, że każdy człowiek duży czy mały zasługuje na odrobinę ciepła i miłości. Przebrani w wielkie serce, amorka i strażników uczuć, rozdawali przygotowane przez siebie walentynki z życzeniami: dyrekcji, nauczycielom, paniom bibliotekarkom, sekretarkom, pracownikom administracji, woźnym, higienistce szkolnej i swoim koleżankom i kolegom.

Reklamy

Samorząd szkolny przeprowadził pocztę walentynkową. Walentynki roznosili adresatom przedstawiciele samorządu szkolnego i wolontariusze SKW w swych wspaniałych przebraniach. W szkole odbył się też konkurs na miss i mistera szkoły, zwycięzcom wręczono dyplomy. Korytarze szkolne były oplakatowane w hasła, sentencje, życzenia walentynkowe.

W tym dniu czerwonych serduszek młodzież bawiła się wspaniale. Poprzez zabawę mogła nauczyć się i więcej dowiedzieć o miłości, jako najważniejszym uczuciu w życiu. Gdyż – „Miłość człowieka do człowieka jest najdoskonalszym umiłowaniem niedoskonałości, jaką jest przecież ze swej natury każdy człowiek.”

tekst i foto
ZS nr 1

zobacz zdjęcia >>