Warsztaty taneczne

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W dniach 21 – 22 listopada na scenie sali widowiskowej Hrubieszowskiego Domu Kultury odbyły się warsztaty taneczne, które poprowadzili Olga Sawicka (hip-hop/house), Max Sawicki (hip-hop/funky styles) oraz gość specjalny – Kamil SANTI Wesierki (lyrical dance) – finalista programu „You can dance”.

***

Reklamy

Kamil „Santi” Węsierski – urodzony 24 września 1989 roku w Wejherowie. Pozytywnie zakręcony finalista II edycji programu „You Can Dance”.

Swoja przygodę z tańcem zaczął mając 9 lat. Uczeń i absolwent Gdańskiej szkoły baletowej. Od najmłodszych lat szkoli się na warsztatach w każdej możliwej technice tanecznej.

Poza klasyką szczególnie specjalizuje się w street jazzie, modern jazzie, tańcu współczesnym, akrobatyce i hip-hopie.

Uczestniczył w wielu prestiżowych konkursach tanecznych, w tym m in.:
– XXII Międzynarodowy Konkurs w Varnie 2006
– XIV Ogólnopolski Konkurs Tańca – zdobywca 3 miejsca
– Nagroda publiczności na XV Ogólnopolskim Konkursie Tańca
– Finalista II Międzynarodowego Konkursu w Brnie,
– uczestnik wielu innych koncertów, festiwali tanecznych zarówno w Polsce jak i poza granicami państwa.

Prowadził warsztaty taneczne w całej Polsce do większych imprez zaliczamy m.in. „Bruk Summer Street Festival” oraz pierwsza i druga edycja warsztatów „Rozgrzewka”

Obecnie solista warszawskiego Teatru „Sabat” i instruktor tańca.

Odpowiadał za przygotowanie jednej z choreografii w spektaklu „Życie jest Sceną” („Life is a Stage”) wystawianego w Teatrze Małgorzaty Potockiej „Sabat”.

Przez wszystkie lata zmagań i przygód z tańcem towarzyszy mu jego motto: „Tańcz w rytm muzyki Swojej Duszy – Nigdy Inaczej” – a za pomocą swojego tańca, słów i muzyki stara się zarazić tym wszystkich tych którzy mają okazje z nim pracować.

Kamil „Santi” Węsierski ma świetne podejście do ludzi i niesamowite poczucie humoru. Jego zajęcia są pełne pozytywnej energii i dla każdego są świetną zabawą.

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009