Wątpliwa przyjemność

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Wychodząc dzisiaj rano z mojego mieszkania przy ul. Mickiewicza 1b moim oczom ukazał się znany sprzed kilku dni widok przepełnionego kontenera stojącego prawie naprzeciw mojego okna.

Dokładnie kilkanaście dni temu, (również!) cały weekend mieliśmy wątpliwą przyjemność wdychać zapachy z nieopróżnionego kontenera. Widać pracownicy SM im. Piłsudskiego w Hrubieszowie – nas, utrzymujących ich mieszkańców mają za nic i zdecydowali, już po raz kolejny zresztą, zafundować nam za nasze pieniądze widok, a zarazem zapach i co za tym gościnnie idzie, owady pojawiające się nie tylko w okolicy kontenera, ale także w naszych domach.

Proszę Pana o umieszczenie zdjęć, których myślę komentować nie trzeba. Płacąc za wywóz nieczystości liczymy, że kontener będzie opróżniany, tym bardziej, że dzisiaj mamy 15.08.2009 czyli dzień wolny od pracy, a jutro niedziela czyli kolejny wolny od pracy, ale niestety nie wolny od zapachu nieczystości.

Kończąc, mam nadzieję, jako mieszkaniec tzw. „Manhattanu”, że to drugi i ostatni raz, kiedy Zarząd w/w Spółdzielni zaniedbał swoich obowiązków.

Pozdrawiam
Mieszkaniec SM Piłsudskiego

zobacz zdjęcia »

Hrubieszow LubieHrubie 2009