Wczesne rozpoznawanie chorób oczu dzięki EasyScan

Badanie wzroku przeprowadzane za pomocą urządzenia Easyscan umożliwia wykonywanie obrazów siatkówki klasy medycznej w ciągu zaledwie trzech minut, bez potrzeby rozszerzania źrenicy.

Reklamy

 

Rozwiązanie to oferuje optykom narzędzia do wczesnej diagnostyki chorób oczu i edukowania konsumentów w zakresie zapobiegania im. 

EasyScan wykorzystuje do obrazowania siatkówki technologię Scanning Laser Ophthalmoscope (SLO). Dzięki temu badaniu retinopiatie stają się łatwiejsze do wykrycia i możliwe jest wczesne postawienie diagnozy.

Zielony promień lasera pozwala na wykrycie nieprawidłowości w górnych warstwach siatkówki, natomiast promień podczerwieni umożliwia rozpoznanie problemów w nabłonku barwnikowym, naczyniówce i twardówce.

Badania za pomocą EasyScan dostępne są w terminie 01.10 – 05.10 w salonie optycznym OKULARIUM, przy ul. Narutowicza 31 w Hrubieszowie.

Dla pacjentów dostępny jest również gabinet Okulistyczny oraz specjaliści doboru okularów do posiadanej wady wzroku, gdzie przeprowadzane są BEZPŁATNE BADANIA WZROKU.Salon optyczny Okularium

Ul. Narutowicza 31

22-500 Hrubieszów

Tel. 84 618 31 92

 

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

 

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/tekst i fot. mat. sponsora