Wernisaż wystawy Grażyny Sybirskiej – Wilk

Mała Galeria Sztuki Hrubieszowskiego Domu Kultury zaprasza na wernisaż malarstwa Grażyny Sybirskiej-Wilk z Warszawy pt. „Kolorem pisane”, który odbędzie się w dniu 8 marca 2016 r.

Reklamy


Początek o godzinie 13.00.

Obrazy Grażyny Sybirskiej-Wilk – znanej terapeutki i medium – wiszą w wielu prywatnych domach oraz są prezentowane w galeriach. Rozjaśniają także wnętrza domów opieki, domów dziecka i rozmaitych ośrodków rehabilitacyjnych i relaksacyjnych.

Pierwsze prace były tworzone dla konkretnych osób, które miały kłopoty zdrowotne. Potem Grażyna Sybirska-Wilk odważyła się malować swoje wizje. Tak powstawały obrazy oczyszczające ludzi i domy z negatywnych energii…

Następnie pojawiły się obrazy do medytacji i obrazy energetyzujące. Wpisują się one bez wątpienia w nurt malarstwa intuicyjnego. Grażyna Sybirska-Wilk to kolorystka. Jej prace promieniują dobroczynną energią, uzdrawiają, pomagają w koncentracji i rozwijaniu zdolności paranormalnych.

W zależności od użytych barw działają pobudzająco, wyciszająco lub harmonizująco. Te z przewagą błękitu, fioletu, bieli – uspokajają, synchronizują pracę obu półkul mózgowych, wprowadzają w stan alfa, poprawiają pamięć i koncentrację; te z zielenią likwidują zmęczenie i wyciszają. Plamy czerwieni pobudzają energetycznie, mobilizują do działania. Natomiast wszelkie odcienie żółci zachęcają do nauki i pracy intelektualnej, wnoszą światło i poprawiają nastrój.

Zresztą… przekonajcie się sami.