Wesele lub catering w Lublinie? Wybierz Dworek Arkadia!

Organizacja wesela to naprawdę nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla osób, które nigdy wcześniej nie zajmowały się dużymi imprezami czy eventami, zwłaszcza zawodowo. Jedną z najważniejszych decyzji, jaką mamy do podjęcia, jest miejsce, w którym wesele zostanie zorganizowane – to również klucz do jego sukcesu oraz wspaniałych wspomnień nie tylko naszych, ale również naszych gości. Jeżeli chcemy zorganizować wesele w Lublinie lub w jego okolicach – warto zdecydować się na Dworek Arkadia!

 

Dworek Arkadia znajduje się w Piotrowicach, które oddalone są od Lublina o około 18 km. Jest to więc idealne rozwiązanie dla tych, którzy planują zorganizować wesele nie tylko w samym mieście, ale również w okolicach. Dworek to jednak nie tylko miejsce do organizacji wesel – jeżeli planujemy inne imprezy okolicznościowe w Lublinie, różnorodne eventy czy konferencje lub szkolenia branżowe, również warto sprawdzić ofertę tego urokliwego miejsca.

Dworek Arkadia w Piotrowicach k. Lublina

Sam Dworek oferuje również usługi cateringowe. O ile oczywistym jest, że są one dostępne w przypadku organizacji danego wydarzenia w murach Dworku, o tyle karda zarządzająca nie ogranicza się jedynie do takiej działalności – jeżeli organizujemy swój event w innym miejscu, to również możemy wybrać catering Dworku Arkadia.

Catering w Dworku Arkadia – czym się wyróżnia na tle konkurencji?

Kucharze Dworku Arkadia specjalizują się nie tylko w kuchni polskiej, lecz również międzynarodowej. Wszystko przygotowywane jest z naprawdę świeżych składników wysokiej jakości, przy czym gotowe potrawy nie tylko świetnie smakują, lecz również doskonale prezentują się od strony wizualnej. Jeżeli na danym evencie mają pojawić się osoby na dietach specjalnych, w tym wegetarianie czy weganie, dla nich zostaną przygotowane dania specjalne, aby wszyscy mogli cieszyć się naprawdę znakomitym cateringiem.

Dworek Arkadia – czemu to właściwy wybór na Twoje wesele?

Dworek jest idealnym miejscem na organizację wesela. Przede wszystkim, oferuje swoim gościom naprawdę ogromną przestrzeń. Dwie sale – Kryształowa oraz Balowa – mogą zaoferować w sumie nawet 550 miejsc siedzących, w zależności o tego, na jaki układ stołów się zdecydujemy. Dzięki temu, w Dworku mogą odbywać się nawet największe wesela. Powierzchnia obiektu to w sumie 2500 m2, co znów świadczy o tym, że mogą odbywać się tutaj po prostu ogromne eventy.

Same sale prezentują się również w sposób po prostu zjawiskowy. Dzięki temu, kiedy decydujemy się na wesele, możemy być pewni, że całość będzie prezentować się wręcz magicznie, co podczas takich imprez jest tak ważne. W sali Kryształowej znajdziemy m.in. wspaniałe kryształowe żyrandole czy niesamowite lustra, które razem tworzą doskonałe połączenie. Sama sala ozdobiona jest również wspaniałymi obrazami Edgarda Degasa – całość więc prezentuje się gustownie a fani sztuki i dobrego smaku na pewno będą usatysfakcjonowani. Sala wydaje się przytulna, pomimo sporej wielkości 400 m2. Może się w niej zmieścić do 150 gości.

Sala Balowa, jak sama nazwa wskazuje, jest salą taneczną. Na uwagę zasługuje wysokiej jakości parkiet, wykonany z drewna egzotycznego – w końcu to podstawa udanego wesela, na którym goście będą bawić się do samego rana! I w tym przypadku mamy do czynienia z eleganckim wystrojem, całość natomiast przybrała kolory bieli, beżu oraz brązu. Sala Balowa jest również naprawdę duża – ma ona aż 700 m2.

Noclegi w Dworku Arkadia

Bardzo istotnym i praktycznym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na noclegi w sali weselnej. Dzięki temu, z jednej strony zawsze będziemy mieli blisko do swoich pokoi, z drugiej strony – podobnie rodzice czy świadkowie, na pewno docenią fakt, że wszystkie ich rzeczy zawsze będą pod ręką. To także idealna opcja, ponieważ po weselu nie wymagamy żadnego dodatkowego transportu, przynajmniej dla nas jako Pary Młodej oraz dla najważniejszych gości.

Dworek Arkadia oferuje swoim gościom aż 12 pokoi, które składają się w sumie na aż 30 miejsc noclegowych. To zdecydowanie wystarczy w przypadku nawet dużych wesel, wyjątkiem są oczywiście sytuacja, gdzie duża część rodziny wymaga zakwaterowania. Wtedy pracownicy Dworku zarekomendują inne, atrakcyjne miejsca noclegowe w okolicy, gdzie zatrzymać będzie mogła się reszta rodziny, znajomych i bliskich.

Urokliwa okolica Dworku Arkadia

To olbrzymia zaleta tego miejsca. W końcu, gdy wesele odbywa się wiosną lub latem, oczywiste jest, że wielu gości uda się na spacery, by odpocząć czy pobyć ze sobą. W takim przypadku zawsze warto zdecydować się na miejsca, które oferują po prostu atrakcyjną okolicę. Dokładnie tak wygląda to w przypadku Dworku Arkadia – otoczony jest on wspaniałym parkiem, w którym znajdziemy liczne starodrzewy. Całość prezentuje się skrajnie atrakcyjnie, a wielu gości Dworku podkreśla, że okolica jest piękna oraz urokliwa.

Więcej o ofercie Dworku można dowiedzieć się nie jego stronie internetowej. Jednocześnie, gwarantujemy, że będzie to dokonały wybór dla każdego, kto chce zorganizować wesele w Lublinie lub w jego okolicach!

 

(tekst i fot. mat. partnera)