Wielkie serca wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariatu

Szkolny Klubu Wolontariatu Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie wsparł pomocą akcję charytatywną na rzecz 12-letniej, niepełnosprawnej Sylwii Woch.

Reklamy

Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu 7 lutego 2013 r. uczestniczyli w koncercie charytatywnym w Hrubieszowskim Domu Kultury, kwestując i wspierając swą pracą organizatorów.

Szkolny Klub Wolontariatu również (już po raz drugi) wspomógł pogorzelców z Radostowa, organizując przed Świętami Bożego Narodzenia zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy i żywności w szkole oraz udzielając wsparcia organizatorom koncertu.

Jako koordynator Szkolnego Klubu Wolontariatu pragnę podziękować Tym wspaniałym młodym ludziom: Karolinie Głowacz, Jagodzie Duda, Sylwii Piszcz, Aleksandrze Kamińskiej, Dianie Karaś, Natalii Waś, Ewelinie Gwardeńczuk, Magdalenie Ciężkiej, Agacie Drozd, Karolinie Kwiatkowskiej – wolontariuszom Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie, którzy mają „wielkie i otwarte serca na drugiego człowieka” i potrafią swój wolny czas poświęcić innym.

Jak mawiał – Jan Paweł II „Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to, co się ma, ale czym się dzieli z innymi”.Beata Tomaszczuk

Koordynator SKW ZS nr 1

Fot. LubieHrubie.pl