Wiem co zjem w Hrubieszowie

Gotowanie w domu, szykowanie posiłków dla całej rodziny – każdego z innymi wymaganiami to spore wyzwanie!

Reklamy

Szczególnie, kiedy chcemy zająć się swoją formą, lub dopasować jadłospis do indywidualnych preferencji. Dobór odpowiedniej diety, zbilansowanie jej i dopracowanie wymaga też specjalistycznej wiedzy. Wie o tym każdy, kto chociaż raz spróbował ustawienia jadłospisu pod własne potrzeby. Trudności w doborze składników, czas konieczny na ich zakup i przygotowanie, czy ograniczony budżet – to wszystko sprawia, że próba podjęcia prozdrowotnej diety kończy się tylko na dobrych chęciach.

Odpowiedzią na te przeszkody jest wybór propozycji takich jak gotowe posiłki oraz wsparcie dietetyka w ich dobraniu. To wszystko łączy w sobie nowe rozwiązanie jakim jest pełnowartościowy catering dietetyczny. Od 15 września tego roku dostępny jest również w Hrubieszowie za pośrednictwem lokalnej firmy – WIEM CO ZJEM Catering & Bistro.

Dla każdego coś zdrowego!

Jak mówi Anita Słodka, pochodząca z Roztocza młoda restauratorka, właścicielka Wiem co zjem Catering & Bistro. „Tworząc catering dietetyczny opieraliśmy się nie tylko na znanych powszechnie zasadach działania tego typu usługi. Chcieliśmy sięgnąć do tradycji zdrowego, prostego i lokalnego jedzenia. Stąd receptury są często próbą osadzenia tradycji w nowoczesnym ujęciu. Oferujemy diety mięsne, wegetariańskie oraz eliminacyjne dla osób z problemami zdrowotnymi„. Catering dietetyczny – diety pudełkowe składają się z 5 posiłków o określonej wartości kalorycznej. Nowoczesnego wyrazu dodaje ich zróżnicowanie – możliwość wyboru diety bez laktozy, bez glutenu. Dodatkowo większość produktów z jakich powstają posiłki pochodzi od lokalnych producentów.

Diety WIEM CO ZJEM poleca również dyplomowana dietetyk, pracująca na codzień w Zamościu i online Karolina Piwko (poradnia dietetyczna Smak zdrowia): „Moja współpraca w ramach cateringu dietetycznego daje gwarancjeć, że dieta jest solidnie dopracowana. Dbamy o indywidualne preferencje osób chcących włączyć dietę pudełkową do swojej terapii – czy to redukcyjnej, czy też do planu treningowego itd. Dzięki temu mamy pewność, że tworzymy spójną i zdrową ofertę„.

Tanio, łatwo i bezpiecznie…

Już za 42 zł/ dzień otrzymać można 5 zbilansowanych w odpowiedni sposób posiłków. Wrzesień w Hrubieszowie to również czas na super promocję, w której zamawiając 5 dni diety otrzymać można 1 dzień GRATIS! Zamówienie złożyć można na stronie www.wiemcozjem.com, a w przypadku pytań – skorzystać z porady konsultanta pod nr 600 400 309, lub umówić się na konsultację dietetyczną (również online) w korzystnej cenie. Płatność online i bezkontaktowa dostawa zapewnia optymalne bezpieczeństwo w aktualnie panującej sytuacji. Posiłki pakowane szczelnie dostarczane są każdego dnia pod wskazany adres. Tak, aby od rana cieszyć się świeżymi daniami!

Diety WIEM CO ZJEM nie tylko powstają we współpracy z profesjonalnym dietetykiem będąc wyjściem znacznie oszczędzającym nasz domowym budżet, ale dostępne są w coraz większej ilości lokalizacji. Wszystkie bieżące informacje oraz liczne promocje dla stałych klientów znaleźć można na profilu facebook https://www.facebook.com/cateringwiemcozjem/?modal=admin_todo_tour.

(tekst i fot. mat. partnera)