Wigilijne spotkania

Przygotowane przez uczniów hrubieszowskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Jasełka wprowadziły zaproszonych gości w wyjątkowy nastrój zbliżających się świąt.

Reklamy

 

Każdego roku wspominamy wielką tajemnicę Boga – Człowieka. Na nowo przeżywamy Boże Narodzenie – przyjście Syna Bożego na Ziemię.

Przygotowane przez uczniów hrubieszowskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Jasełka wprowadziły nas w wyjątkowy nastrój zbliżających się świąt. Wspólnie przypomnieliśmy sobie historię narodzin Bożej Dzieciny oraz zaśpiewaliśmy kolędy.

Miłą uroczystość spędziliśmy w towarzystwie gości – Czcigodnych Księży, naszych kochanych Rodziców oraz naszych Przyjaciół – przedstawicieli instytucji, na co dzień współpracującymi z nami.

Spotkanie zakończyło się przełamaniem opłatkiem oraz serdecznymi życzeniami.

W tym dniu również w klasach odbyły się wigilie przygotowane przez rodziców, uczniów i wychowawców. To był piękny, wspólnie spędzony czas. W przystrojonych salach, przy dźwiękach nastrojowych kolęd.

Kochani, pozostając w tym wyjątkowym nastroju, życzymy pięknych, rodzinnych, przepełnionych miłością Świąt Bożego Narodzenia. WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

tekst i fot. PZPSW