Włamywacze w rękach Policji

Hrubieszów

Reklamy

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem do kilku sklepów. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Hrubieszowa w wieku 22 i 24 lata. W sumie mają na koncie trzy takie przestępstwa.

Ich łupem padały w szczególności alkohole, papierosy, słodycze oraz inne artykuły spożywcze. 28 grudnia 2010 r. usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklamy

Policjanci ustalili, że łupem złodziei padały w szczególności alkohole, papierosy, słodycze oraz inne artykuły spożywcze. Łączna wartość utraconego mienia to kwota ponad 10 tys zł.
Sprawcy nie pozostali długo bezkarni. Wczoraj wpadli w ręce policji. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy miasta w wieku 22 i 24 lat.

Jak ustalono, młodzieńcy włamywali się do sklepów w okresie od listopada do grudnia tego roku. Łącznie okradli 3 sklepy na terenie Hrubieszowa i okolic. Do czwartego sklepu usiłowali się włamać, jednak nie udało im się pokonać solidnych zabezpieczeń. Jak ustalili policjanci włamań dokonywali przy użyciu łomu.

Wczoraj obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty do których się przyznali. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

***

Info:
E.K. (KPP w Hrubieszowie