Wojewódzki finał drużynowych Igrzysk w tenisie stołowym

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

11 stycznia w hali HOSiR odbył się wojewódzki finał drużynowych Igrzysk w tenisie stołowym – był to szósty dzień hrubieszowskiego Festiwalu Tenisa Stołowego. Niestety, powiat hrubieszowski nie był w tej imprezie reprezentowany – żadna z naszych drużyn we wcześniejszych półfinałach nie zakwalifikowała się do zawodów.

u>KOMUNIKAT
WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM
11.01.2010 – HRUBIESZÓW

ROCZNIK 1999 i MŁODSZE

D Z I E W C Z Ę T A

(Miejsce Szkoła Imienny skład Powiat Opiekun Punkty)

1 SP Ownia
w składzie: Bichta Weronika, Kowalczyk Klaudia
powiat: Ryki
opiekun: Przemysław Kołomanski
44

2 SP Kępa
w składzie: Piotrawińska, Bryś Kaja, Jakoniuk Gabriela
powiat: Opole Lub.
opiekun:Marek Jakoniuk
40

3 SP Nr 27 Lublin
w składzie: Pawlak Katarzyna, Ostęp Julia
powiat: Lublin m.
opiekun:Małgorzata Kulpińska
opiekun:36

4 SP Zdziłowice
w składzie: Kulak Aleksandra, Zyśko Agnieszka, Sobótka Paulina
powiat: Janów Lub.
opiekun:Paweł Sobótka
33

5-6 SP Hubinek
w składzie: Kuśmierz Magdalena, Cienko Barbara
powiat: Tomaszów Lub.
opiekun: Andrzej Burzanowski
29

5-6 SP 10 Chełm
w składzie: Krzyżanowska Celina, Madej Karina
powiat: Chełm
opiekun:Szymon Krzywina
29

7-8 SP Jawidz
w składzie: Chudziak Mariola, Makuch Agata
powiat: Łęczna
Jerzy Bartosiewicz
25

7-8 SP Sitno
w składzie: Rycaj Patrycja, Łuczka Aleksandra
Bielik Katarzyna
powiat: Zamojski
opiekun:Andrzej Ostrowski
25

C H Ł O P C Y

1 ZPO Ownia
w składzie: Filipek Jakub, Pielacha Bartłomiej, Pietrasiak Krystian
powiat: Ryki
opiekun: Przemysław Kołomanski
44

2 SP Grabów Szlachecki
w składzie: Opieka Arkadiusz, Kapusta Jakub, Beczek Jakub
powiat: Ryki
opiekun: Gustaw Serafin
40

3 SP Tarnogród
w składzie: Seroka Szymon, Gierusa Wojciech, Obszański Paweł
powiat: Biłgoraj
opiekun:Marek Bieniek, Teresa Obszańska
36

4 SP Szaniawy Matysy
w składzie: Karwowski Mirosław, Wojtowicz Łukasz
powiat: Łuków
opiekun: Iwona Perczyńska
33

5-6 SP Hrud
w składzie: Wachowiec Kamil, Łukaszuk Michał, Jaszczuk Paweł,
powiat: Bialski
opiekun: Monika Lempaszek
29

5-6 SP Hubinek
w składzie: Czajka Kacper, Lisecki Kamil
powiat: Tomaszów Lub.
opiekun: Andrzej Burzanowski
29

7-8 SP Jawidz
w składzie: Pełka Gabriel, Śrubek Rafał
powiat: Łęczna
opiekun: Jerzy Bartosiewicz
25

7-8 SP Zdziłowice
w składzie: Adamek Adrian, Wereski Sebastian, Dybel Krzysztof
powiat: Janów Lub.
opiekun: Paweł Sobótka
25

9-11 SP Szewnia Górna
w składzie: Świgoń Tomasz, Naworol Łukasz, Naworol Mateusz
powiat: Zamojski
opiekun: Dorota Kozłowska
20

9-11 SP Nr 23 Lublin
w składzie: Duźniak Kacper, Mrozewicz Marcin
powiat: Lublin – miasto
opiekun:Paweł Janowski
20

9-11 SP Zółtańce
w składzie: Powaga Michał Podkoń Piotr
powiat: Chełm pow.
opiekun: Zbigniew Rymczuk
20

ROCZNIK 1997 – 1998

DZIEWCZĘTA

1 SP 3 Lubartów
w składzie: Baranowska Dagmara, Urban Patrycja
powiat: Lubartów
opiekun: Dariusz Klej
44

2 SP 1 Kazimierz Dolny
w składzie: Cholewa Martyna Żmuda Iga
powiat: Puławy
opiekun: Kamil Wydra
40

3 Terpentyna
w składzie: Zdyb Monika, Rachoń Klaudia
powiat: Kraśnik
opiekun: Krzysztof Zdyb
36

4 SP Radzięcin
w składzie: Małyszk Izabela, Birut Sylwia
powiat: Biłgoraj
opiekun: Michał Zdunek
33

5-6 SP Strupin Duży
w składzie: Prokopiuk Aleksandra, Wolnicka Sylwia
powiat: Chełmski
opiekun: Marek Skubisz
29

5-6 ZSP Podhorce
w składzie: Kuśmierczyk Natalia, Mroczkowska Anita
powiat: Tomaszów
opiekun: Witold Pitura
29

7-8 Uher
w składzie: Mazurek Aleksandra, Zaj Katarzyna, Ciemno-Czołowska Karolina
powiat: Chełm
opiekun: Zbigniew Pułajdowicz
25

7-8 SP Dębowica
w składzie: Syga Paulina, Mościska Renata
powiat: Łuków
opiekun: Jacek Karwowski
25

9-11 SP 1 Biała Podlaska
w składzie: Krasa Weronika, Jackiewicz Magda, Skakun Paulina
powiat: Biała Podl.
opiekun: Dariusz Denicki
20

9-11 SSP Lublin im. S.F. Klonowica
w składzie: Lebowa Weronika, Koncewicz Karolina
powiat: Lublin m.
Magdalena Maciążek
opiekun: 20

9-11 SP Hubinek
w składzie: Rorat Paulina, Bucior Agnieszka
powiat: Tomaszów Lub.
opiekun: Andrzej Burzanowski
20

C H Ł O P C Y

1 SP Nr 23 Lublin
w składzie: Głowinkowski Kamil, Matlakowski Daniel
powiat: Lublin m.
opiekun: Paweł Janowski
44

2 SP Niedźwiada
w składzie: Wójcik Paweł, Domański Michał, Golonka Jakub
powiat: Lubartów
opiekun: Monika Kitlińska
40

3 SP 1 Kraśnik
w składzie: Kozłowski Marcin, Sikora Emil
powiat: Kraśnik
opiekun: Piotr Machaj
36

4 SP Żółtańce
w składzie: Ćwikła Kacper, Podkoń Mateusz, Momot Przemek
powiat: Chełm pow.
opiekun: Zbigniew Rymczuk 33

5-6 SP Huta Dabrowa
w składzie: Ciuba Patryk, Tomaszek Artur
powiat: Łuków
opiekun: Grzegorz Czerniec
29

5-6 SP Łopiennik Górny
w składzie: Borzemski Daniel, Pietrasiak Mateusz
Janik Karol
powiat: Krasnystaw
opiekun: Jerzy Maj
29

7-8 SP 44 Lublin
w składzie: Bartosiak Jakub, Woźniak Patryk
powiat: Lublin m.
opiekun: Jacek Pruski
25

7-8 SP Wólka Rokicka
w składzie: Urban Bartosz, Drzewiecki Adam, Jaszczuk Krzysztof
powiat: Lubartów
opiekun: Bogdan Wójcik
25

9-11 SP Stróża
w składzie: Plichta Adrian, Czerwiński Dariusz
powiat: Kraśnik
opiekun: Krzysztof Kozłowski
20

9-11 ZS Okszów
w składzie: Chrzanowski Marcin, Gajewski Adrian, Oleszczuk Adrian
powiat: Chełm pow.
opiekun: Krzysztof Szyszkowski
20

9-11 SP 2 Tomaszów Lub.
w składzie: Różaniecki Wojciech, Bartosik Sylwester
powiat: Tomaszów Lub.
opiekun: Wojciech Przybyła
20

***

Drużyny, które zajęły miejsca I, II i III otrzymały puchary, oraz medale. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy gratuluje zwycięskim zespołom i dziękuje wszystkim za udział w zawodach.

Imprezę przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego Lublinie
i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2010